barcha kategoriyalar
EN
7537
7541
1510
1530
1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC qabul qiluvchi -qabul qilish modullari
1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC qabul qiluvchi -qabul qilish modullari
1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC qabul qiluvchi -qabul qilish modullari
1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC qabul qiluvchi -qabul qilish modullari

1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC qabul qiluvchi -qabul qilish modullari


Element yoritgichlari:

Ma'lumotlar havolasi 1250 Mbit/s gacha 

CWDM DFB lazer uzatgichi va PIN-foto detektori

120 kmgacha uzatish masofasi

CWDM to'lqin uzunligi 1270nm-1610nm

200 dan ortiq sotuvchilar bilan to'liq mos keladi

Issiq ulanadigan SFP MSA -ga mos keladi

Yagona + 3.3V quvvat manbai

Past quvvat sarfini

Yuqori EMI ishlashi uchun barcha metall korpus

Tavsif

CWDM qabul qilgichlari optik tarmoq uskunalarini ishlab chiqaruvchilarga o'z vaqtida va iqtisodiy jihatdan samarali vositani taqdim etadi, bu esa korxonalarga kirish va metropoliten tarmoqlarida tarmoqli kengligi yuqori bo'lgan uskunalarga doimiy talabni qo'llab-quvvatlaydi. 18nm dan 1270nm gacha bo'lgan 1610 ta markaz to'lqin uzunligi mavjud. 20nm kanal oralig'i sovutilmagan lazer bilan ishlash, yuqori rentabellikdagi ishlab chiqarish jarayoni va arzon narxlardagi Mux/Demux texnologiyasiga imkon beradi, shuning uchun har xil ma'lumotlar va telekommunikatsiya dasturlari uchun iqtisodiy jihatdan samarali echim beradi.


ariza 

1. Gigabit chekilgan

2. Fiber kanali

3. CWDM tarmoqlari

4. Switch Interface -ga o'tish

5. Orqa fonni almashtirish ilovalari

6. Router/Server interfeysi

Texnik xususiyatlari

ma'lumot buyurtma

To'plamTom raqamiMa'lumotlarni tezligierishishTo'lqin uzunligiTX chiqishiRX sezgirligiInterfaceOperatsion
 harorat
Tafsilotli ro'yxat
1000BASE-CWDMSFP-CWDM-KM201.25G20kmCWDM-5 ~ 0dBm<-23 dBmLC0 ~ 70 ℃so'rov
1000BASE-CWDMSFP-CWDM-KM401.25G40kmCWDM-5 ~ 0dBm<-23 dBmLC0 ~ 70 ℃so'rov
1000BASE-CWDMSFP-CWDM-KM801.25G80kmCWDM0 ~ 5 dBm<-23 dBmLC0 ~ 70 ℃so'rov
1000BASE-CWDMSFP-CWDM-KM1201.25G120kmCWDM0 ~ 5 dBm<-32 dBmLC0 ~ 70 ℃so'rov


O'z -o'zini tekshirish samarali va qulay

O'rnatilgan DDM/DOMni aniqlash funktsiyasi yordamida beshta o'lchov parametrini real vaqtda aniqlash nuqsonli nuqtalarni tezda aniqlab beradi, texnik xizmat yukini kamaytiradi, tizimning ishonchliligini oshiradi va ish samaradorligini ta'minlaydi.

1000BASE CWDM SFP 100 gigagertsli DOM LC transceiver modullari o'z -o'zidan tekshiriladi

Mos keluvchi brendlar

Cisco, Huawei, H3C, ZTC va boshqa SFP optik kalitlari, yo'riqnoma, xavfsizlik devorlari, tarmoq kartalari va boshqalar bilan keng mos keladi.

Cisco, Huawei, Arista, Dell, Ciena va boshqa SFP optik kalitlari, yo'riqnoma, xavfsizlik devori, tarmoq kartalari va boshqalar kabi 200 dan ortiq sotuvchilar bilan to'liq mos keladi.


To'lqin uzunligi bo'yicha qo'llanma

Code

λC

birlik

Code

λC

birlik

Code

λC

birlik

Code

λC

birlik

27

1270

nm

37

1370

nm

47

1470

nm

57

1570

nm

29

1290

nm

39

1390

nm

49

1490

nm

59

1590

nm

31

1310

nm

41

1410

nm

51

1510

nm

61

1610

nm

33

1330

nm

43

1430

nm

53

1530

nm




35

1350

nm

45

1450

nm

55

1550

nm





Mahsulot to'plami

Untitled - 1


Sizga ishlab chiqarish liniyamizni ko'rsating

MA'LUMOT