barcha kategoriyalar
EN
1
DSC06157-
DSC09410
DSC08684
8092
10GBASE SFP+ DOM LC transceiver modullari
10GBASE SFP+ DOM LC transceiver modullari
10GBASE SFP+ DOM LC transceiver modullari
10GBASE SFP+ DOM LC transceiver modullari
10GBASE SFP+ DOM LC transceiver modullari

10GBASE SFP+ DOM LC transceiver modullari


Element yoritgichlari:

Multimod/yagona rejim ixtiyoriy

Etkazish masofasi 30m-100km

850nm/1310nm/1550nm Ko'p to'lqin uzunligi ixtiyoriy

200 dan ortiq sotuvchilar bilan to'liq mos keladi

Issiq ulanadigan SFP+ MSA bilan mos

Past quvvat sarfini

Yuqori EMI ishlashi uchun barcha metall korpus

Tavsif

Skyward Telecom sizga mos keladigan optik va mis uzatgichlarning keng assortimentini taklif qiladitalablar. Barcha qabul qiluvchilar standartlarga asoslangan va MSA (ko'p manbali kelishuv) ga mos keladi. Bizning 10G uzatgichlar masofasi 30 m dan 100 km gacha va optik va mis o'tkazgichlarni o'z ichiga oladi 10G-T, 10G-SR, 10G-LR, 10G-LRM, 10G-ER, 10G-ZR.


Kam quvvat iste'moli, yuqori tezlik, bu 10G SFP+ uzatuvchi ma'lumotlar markazi, korxona uchun juda mos keladisimli shkaf, xizmat ko'rsatuvchi provayderning transport ilovasi, radio va asosiy tarmoqli birligi va boshqalar.


ariza 

1. 10G chekilgan tarmoq

2. 10G tolali kanal (FEC bilan/holda)

Texnik xususiyatlari

ma'lumot buyurtma

ariza


To'plamTom raqamiMa'lumotlarni tezligierishishTo'lqin uzunligiTX chiqishiRX sezgirligiQuvvat iste'moliInterfaceOperatsion
 harorat
Tafsilotli ro'yxat
10 GBASE-SRSFP+-85-M30010G300m850nm-6.5 ~ -1dBm<-11.1 dBm≤0.6WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
so'rov
10 GBASE-LRMSFP+-31-M22010G220m1310nm-6.5 ~ -0.5dBm<-6.5 dBm≤1.2WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
so'rov
10GBASE-LRSFP+-31-KM1010G10km1310nm-8.2 ~ 0.5dBm<-14.4 dBm≤1.2WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
so'rov
10GBASE-ERSFP+-31-KM4010G40km1310nm0 ~ 5dBm<-16 dBm≤1.2WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
so'rov
10GBASE-ERSFP+-55-KM4010G40km1550nm-3 ~ 3dBm<-14.1 dBm≤1.2WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
so'rov
10 GBASE-ZRSFP+-55-KM8010G80km1550nm0 ~ 4dBm<24dBm≤1.4WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
so'rov
10 GBASE-ZRSFP+-55-KM10010G100km1550nm0 ~ 4dBm<24dBm≤1.4WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
so'rov
10GBASE-TSFP+-T-M3010G30m////RJ-450 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
so'rov


O'z -o'zini tekshirish samarali va qulay

O'rnatilgan DDM/DOMni aniqlash funktsiyasi yordamida beshta o'lchov parametrini real vaqtda aniqlash nuqsonli nuqtalarni tezda aniqlab beradi, texnik xizmat yukini kamaytiradi, tizimning ishonchliligini oshiradi va ish samaradorligini ta'minlaydi.

o'z -o'zini tekshirish

Mos keluvchi brendlar

Cisco, Huwei, H3C, ZTC va boshqa SFP optik kalitlari, yo'riqnoma, xavfsizlik devori, tarmoq kartalari va boshqalar bilan keng mos keladi.


Mahsulot to'plami

Untitled - 1


Sizga ishlab chiqarish liniyamizni ko'rsating

MA'LUMOT