barcha kategoriyalar
EN
SFP+-20AB
SFP+-ERAB
DSC09002 ---
SFP+-60AB
10GBASE BIDI SFP+ DOM LC SMF qabul qiluvchi -modullari
10GBASE BIDI SFP+ DOM LC SMF qabul qiluvchi -modullari
10GBASE BIDI SFP+ DOM LC SMF qabul qiluvchi -modullari
10GBASE BIDI SFP+ DOM LC SMF qabul qiluvchi -modullari

10GBASE BIDI SFP+ DOM LC SMF qabul qiluvchi -modullari


Element yoritgichlari:

Fiber ikki tomonlama SFP+ optik uzatuvchi

Elektr interfeysi SFF-8431 ga mos keladi

Bit tezligini 9.95 dan 11.3 Gb/s gacha qo'llab -quvvatlaydi

SMF orqali 80 kmgacha uzatish masofasi 

200 dan ortiq sotuvchilar bilan to'liq mos keladi

Issiq ulanadigan SFP+ MSA bilan mos

Past quvvat sarfini

Raqamli diagnostika monitoringi interfeysini qo'llab -quvvatlash

Yagona + 3.3V quvvat manbai

Yuqori EMI ishlashi uchun barcha metall korpus

Tavsif

Skyward Telecom BIDI SFP+ - bu bitta tolali tolali (SMF) rejimda ishlaydigan optik -qabul qiluvchi modullar turkumi. Ular SFP MSA -ga mos keladigan Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Fiber Channel va SONET/SDH havolalarida foydalanish uchun mo'ljallangan. Raqamli diagnostika funktsiyalari mavjud. Optik qabul qiluvchilar RoHS -ga mos keladi. Sopto OEM xizmati va Uchinchi tomon (Cisco, Juniper, HP, Dell va boshqalar) bilan mos keladigan optik tolali uzatgichlarni etkazib beradi.


ariza 

1. 10Gbps chekilgan yoki SONET/SDH kalitlari va marshrutizatorlari

2. 10G/8.5G/4.25G/2.125G/1.0625G tolali kanal

3. Boshqa 10Gbps optik havolalar

Texnik xususiyatlari

ma'lumot buyurtma

Xona ichidagi 10G BIDI SFP+ uchun to'g'ridan-to'g'ri ulanish

To'plamTom raqamiMa'lumotlarni tezligierishishTo'lqin uzunligiTX chiqishiRX sezgirligiInterfaceOperatsion
 harorat
Tafsilotli ro'yxat
10 GBASE-BIDISFP+-27/33-KM10U10G10km1270 / 1330nm-8.2 ~ 0.5dBm<-14.4 dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
so'rov
10 GBASE-BIDISFP+-33/27-KM10D10G10km1330 / 1270nm-8.2 ~ 0.5dBm<-14.4 dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
so'rov
10 GBASE-BIDISFP+-27/33-KM20U10G20km1270 / 1330nm-6 ~ 3dBm<-14.4 dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
so'rov
10 GBASE-BIDISFP+-33/27-KM20D10G20km1330 / 1270nm-6 ~ 3dBm<-14.4 dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
so'rov
10 GBASE-BIDISFP+-27/33-KM40U10G40km1270 / 1330nm1 ~ 5dBm<-15 dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
so'rov
10 GBASE-BIDISFP+-33/27-KM40D10G40km1330 / 1270nm1 ~ 5dBm<-15 dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
so'rov
10 GBASE-BIDISFP+-27/33-KM60U10G60km1270 / 1330nm1 ~ 5dBm<-20 dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
so'rov
10 GBASE-BIDISFP+-33/27-KM60D10G60km1330 / 1270nm1 ~ 5dBm<-20 dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
so'rov
10 GBASE-BIDISFP+-49/55-KM80U10G80km1490 / 1550nm0 ~ 5dBm<-21 dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
so'rov
10 GBASE-BIDISFP+-55/49-KM80D10G80km1550 / 1490nm0 ~ 5dBm<-21 dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
so'rov


O'z -o'zini tekshirish samarali va qulay

O'rnatilgan DDM/DOMni aniqlash funktsiyasi yordamida beshta o'lchov parametrini real vaqtda aniqlash nuqsonli nuqtalarni tezda aniqlab beradi, texnik xizmat yukini kamaytiradi, tizimning ishonchliligini oshiradi va ish samaradorligini ta'minlaydi.

10GBASE BIDI SFP+ DOM LC SMF qabul qiluvchi modullarni oʻz-oʻzini tekshirish

Mos keluvchi brendlar

Cisco, Huawei, H3C, ZTC va boshqa SFP optik kalitlari, yo'riqnoma, xavfsizlik devorlari, tarmoq kartalari va boshqalar bilan keng mos keladi.

100% Cisco, Arista, Dell, Juniper, Nokia va boshqalar kabi barcha OEM qurilmalariga mos keladi.


Mahsulot to'plami

Untitled - 1


Sizga ishlab chiqarish liniyamizni ko'rsating

MA'LUMOT