barcha kategoriyalar
EN
DSC08892 ---
DSC08904
DSC08905
10G SFP+ faol optik kabel, 1 ~ 20m
10G SFP+ faol optik kabel, 1 ~ 20m
10G SFP+ faol optik kabel, 1 ~ 20m

10G SFP+ faol optik kabel, 1 ~ 20m


Partiya raqami:

SK-10GSFP+-AOC

Element yoritgichlari:

10 Gb/s gacha ikki tomonlama operatsiyani qo'llab-quvvatlash

850nm VCSEL uzatgichi, PIN-foto detektori qabul qiluvchisi, gacha

OM300 MMFda 3 m

Kabel turi: faol optik kabel

Mavjud uzunliklar (metrda): 1, 2, 3, 4, 5 ....

Issiq ulanadigan SFP+ kabel tugaydi

Tijorat harorat oralig'i (COM): 0 dan 70 ° C gacha

Kam quvvat sarfi: har bir uchiga 1.0 Vt dan kam

Bend sezgir bo'lmagan tolalar

Yagona 3.3V quvvat manbai

Yuqori EMI ishlashi uchun barcha metall korpus

I2C standart boshqaruv interfeysi

Elektr interfeysi SFF-8431 ga mos keladi

SFP MSA sanoat standartiga mos keladi

Tavsif

SFP+ Active Optical Cable (AOC) Assambleyasi yuqori tezlikdagi hisoblash tizimlari (HPC), korporativ tarmoqlar, shu jumladan, tokchali kommutatsiya va tarmoq saqlash bozorlari kabi yuqori tezlikdagi bir-biriga ulanuvchi tarmoq ilovalarida qisqa masofali aloqa uchun mo'ljallangan. U to'liq dupleks ishlashni ta'minlaydi va OM300 tolasida 3 metrgacha bo'lgan masofani qo'llab -quvvatlaydi. 10G SFP+ AOC SFP+ ishonchli biriktiruvchi mis kabellariga (DAC) ishonchli muqobil sifatida ishlatilishi mumkin, shu bilan birga signal yaxlitligi, engilligi, g'ayrioddiy narxi va ishlash qiymatini yaxshilaydi. U yuqori tezlik, yuqori zichlik va ma'lumotlar uzatish tarmoqlari uchun kam quvvat sarfi uchun mo'ljallangan.

 

SFP+ AOC kabeli 10 Gigabit Ethernet (10GbE) kommutatorlar, marshrutizatorlar, tarmoq interfeysi kartalari (NIC) va tarmoq saqlash tizimlari kabi rack-ulanishlar uchun Cisco tarmoq uskunalarining keng assortimenti bilan mos kelish uchun dasturlashtirilgan.


Texnik xususiyatlari

Mahsulot tavsiflari

ulagichi turiSFP + dan SFP + ga
Maksimal ma'lumotlar tezligi10Gbps
Minimal burilish radiusi7.5mm
Bolal uzunligi1-20m
Ko'ylagi uchun materialOFNP
harorat0 dan 70 ° C gacha (32 dan 158 ° F gacha)
Protokollar1x InfiniBand QDR, DDR, SDR, 10G Gigabit Ethernet, tolali kanal


ariza

1. 10 Gigabit Ethernet (10 GbE) 

2. 1x InfiniBand QDR, DDR, SDR

3. 1/2/4/8G tolali kanal (1/2/4/8GFC), tolali kanal

4. Iqtisodiy 10G SFP+ havola yechimi

5. Tizim kaskadli ilovalar

6. System Lnternal Data Link Qarori

7. Maxsus yuqori tezlik, yuqori zichlikdagi ma'lumotlarni uzatish

8. Kommutator va yo'riqnoma yuqori tezlikli orqa paneldagi o'zaro bog'liqlik 

9. Yuqori ishlashli hisoblash, server va ma'lumotlarni saqlash


Mos keluvchi brendlar

1626154024878047.png

MA'LUMOT