всі категорії
EN
40G
40G QSFP+ до 4x10G SFP+ Активний оптичний кабель з проривом, 1 ~ 15 м

40G QSFP+ до 4x10G SFP+ Активний оптичний кабель з проривом, 1 ~ 15 м


Part Number:

SK-4x10GSFP+-AOC

Точкові світильники:

Швидкість передачі даних до 10.3 Гбіт/с на канал

Роз'єм 1: QSFP+ (SFF-8436) 

Роз'єм 2: 4 x SFP+ (SFF-8431)

Тип кабелю: Активний оптичний кабель (AOC)

Передавач VCSEL 850 нм, приймач фотодетектора PIN-коду, до

300 м на MMF MMF

Доступна довжина (у метрах): 1-15

Гарячий штекер

Інтерфейс управління та цифровий діагностичний моніторинг (DDM)

через I2C

Підтримка Rx Output Попередній акцент

Комерційний діапазон температур (COM): 0 ~ 70 ° C

Низька потужність розсіювання: менше 1.3 Вт на QSFP+ End, менше ніж

1 Вт на SFP+ закінчується

Відповідає RoHS-6

опис

Активний оптичний кабель 40GBASE QSFP+ до 4 x SFP+-це паралельний активний оптичний кабель 4 x 10 Гбіт/с для зберігання даних, високопродуктивних обчислювальних взаємозв'язків. Він передає чотири окремі потоки даних по 10 Гбіт/с по стрічковим кабелям у конфігурації точка-багатоточка. Кабель містить модуль QSFP+ на одному кінці та чотири окремі модулі SFP+ на іншому кінці.


На основі перевіреної технології масиву VCSEL та розроблених із сумісними з MSA роз'ємами QSFP+ та SFP+ високої щільності, ці кабелі є компактними, легкими та малопотужними.

специфікації

Технічні характеристики продукту

Тип роз'ємуQSFP+ до 4 SFP+
Макс. Швидкість передачі даних40Gbps
Мінімальний радіус вигину7.5mm
Довжина кабелю1-15m
Матеріал курткиОФНП
температураВід 0 до 70 ° C (від 32 до 158 ° F)
Протоколи40G InfiniBand 8x DDR, 4x QDR, 10G/40Gigabit Ethernet, Fibre Channel


додаток

1. 40 гігабітний Ethernet

2. Додатки для волоконних каналів

3. InfiniBand QDR, SDR, DDR

4. Високопродуктивні обчислювальні кластери

5. Сервери, комутатори, адаптери для зберігання даних та картки хоста

6. Карти мережевих перешкод (NIC)


Сумісні бренди

40G QSFP+ до 4x10G SFP+ Активний оптичний кабель з проривом, 1 ~ 15 м

ЗАПИТ