всі категорії
EN
140440
140445a1
140434
Модулі трансивера 1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF
Модулі трансивера 1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF
Модулі трансивера 1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF

Модулі трансивера 1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF


Точкові світильники:

До 1.25 Гбіт / с

До 120 км відстані передачі по SMF 

Повністю сумісний з 200+ постачальниками

Сумісний з SFP MSA з можливістю гарячого підключення

Низьке енергоспоживання

Підтримка інтерфейсу цифрового діагностичного моніторингу

Одномісний блок живлення + 3.3 В

Суцільнометалевий корпус для чудової продуктивності ЕМІ

опис

Skyward Telecom BIDI SFP - це серія оптичних трансиверних модулів, що працюють на єдиному одномодовому волокні (SMF). Вони призначені для використання в Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Fibre Channel та SONET/SDH, сумісні з SFP MSA. Доступні функції цифрової діагностики. Оптичні трансивери сумісні з RoHS. Компанія Sopto постачає послуги OEM та сумісні сторонні (Cisco, Juniper, HP, Dell тощо) сумісні волоконно-оптичні трансивери.


додаток 

1. Гігабітний Ethernet

2. Волоконний канал

3. Переключіться на Інтерфейс комутатора

4. Переключені програми задньої панелі

5. Інтерфейс маршрутизатора/сервера

6. Інші оптичні системи передачі

специфікації

Інформація про замовлення

пакетНомер деталіШвидкість передачі данихДосягтиДовжина хвиліВихід TXЧутливість до RXінтерфейсОпераційний
 температура
Даташит
1000BASE BIDIСФП-31/55-КМ3У1.25G3km1310 / 1550nm-10 ~ -4dBm<-22dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDISFP-55/31-KM3D1.25G3km1550 / 1310nm-10 ~ -4dBm<-22dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDIСФП-31/55-КМ10У1.25G10km1310 / 1550nm-9 ~ 0 дБм<-23 дБмLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDISFP-55/31-KM10D1.25G10km1550 / 1310nm-9 ~ 0 дБм<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDIСФП-31/49-КМ10У1.25G10km1310 / 1490nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDISFP-49/31-KM10D1.25G10km1490 / 1310nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDIСФП-31/55-КМ20У1.25G20km1310 / 1550nm-9 ~ 0 дБм<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDISFP-55/31-KM20D1.25G20km1550 / 1310nm-9 ~ 0 дБм<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDIСФП-31/49-КМ20У1.25G20km1310 / 1490nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDISFP-49/31-KM20D1.25G20km1490 / 1310nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDIСФП-31/55-КМ40У1.25G40km1310 / 1550nm-5 ~ 0 дБм<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDISFP-55/31-KM40D1.25G40km1550 / 1310nm-5 ~ 0 дБм<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDIСФП-31/49-КМ40У1.25G40km1310 / 1490nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDISFP-49/31-KM40D1.25G40km1490 / 1310nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDIСФП-31/55-КМ60У1.25G60km1310 / 1550nm-3 ~ 2дБм<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDISFP-55/31-KM60D1.25G60km1550 / 1310nm-3 ~ 2дБм<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDIСФП-49/55-КМ80У1.25G80km1490 / 1550nm0 ~ 5 дБм<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDISFP-55/49-KM80D1.25G80km1550 / 1490nm0 ~ 5 дБм<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDIСФП-49/55-КМ100У1.25G100km1490 / 1550nm0 ~ 5 дБм<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDISFP-55/49-KM100D1.25G100km1550 / 1490nm0 ~ 5 дБм<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDIСФП-49/55-КМ120У1.25G120km1490 / 1550nm0 ~ 5 дБм<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит
1000BASE BIDISFP-55/49-KM120D1.25G120km1550 / 1490nm0 ~ 5 дБм<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Запит

Ефективна та зручна самоперевірка поломки

Завдяки вбудованій функції виявлення DDM/DOM, виявлення в режимі реального часу п'яти параметрів вимірювання дозволяє швидко визначити місця несправності, зменшити навантаження на обслуговування, підвищити надійність системи та забезпечити ефективність роботи.

Самоперевірка модулів трансивера 1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF

Сумісні бренди

Широко сумісний з Cisco, Huawei, H3C, ZTC та іншими оптичними комутаторами SFP, маршрутизаторами, брандмауерами, мережевими картами тощо.

Широко сумісний із Cisco, Huawei, HP, Nokia та іншими оптичними комутаторами SFP, маршрутизаторами, брандмауерами, мережевими картами тощо.


Пакет продукції

未 标题-1


Покажіть вам нашу виробничу лінію

ЗАПИТ