всі категорії
EN
D4
D1
D2
1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC Трансиверні модулі
1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC Трансиверні модулі
1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC Трансиверні модулі

1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC Трансиверні модулі


Точкові світильники:

До 1250 Мбіт/с Посилання на дані 

Лазерний передавач DWDM EML та фотодетектор APD

До 100 км відстані передачі по SMF

DWDM довжини хвиль від C17-C61

Повністю сумісний з 200+ постачальниками

Сумісний з SFP MSA з можливістю гарячого підключення

Одномісний блок живлення + 3.3 В

Низьке енергоспоживання

Суцільнометалевий корпус для чудової продуктивності ЕМІ

опис

Трансивер DWDM демонструє чудову стабільність довжини хвилі, підтримує роботу на каналі 100 ГГц, економічно ефективний модуль. Він призначений для додатків DWDM SONET/ SDH, Gigabit Ethernet та Fibre-Channel. 

Трансивер складається з двох секцій: У секції передавача є охолоджений DFB -лазер. Секція приймача складається з фотодіода APD, інтегрованого з TIA. Усі модулі відповідають вимогам безпеки лазера класу I. Він забезпечує розширений інтерфейс моніторингу, що дозволяє в режимі реального часу отримати доступ до таких робочих параметрів пристрою, як температура трансивера, струм зміщення лазера, передана оптична потужність, прийнята оптична потужність та напруга живлення трансивера, температура лазера та струм TEC.



додаток 

1. Гігабітний Ethernet

2. Волоконний канал

3. Мережі DWDM

4. Переключіться на Інтерфейс комутатора

5. Переключені програми задньої панелі

6. Інтерфейс маршрутизатора/сервера

специфікації

Інформація про замовлення

пакетНомер деталіШвидкість передачі данихДосягтиДовжина хвиліВихід TXЧутливість до RXінтерфейсОпераційний
 температура
Даташит
1000BASE-DWDMSFP-DWDM-KM401.25G40kmDWDM
(100 ГГц)
0 ~ 5 дБм<-24 дБмLC0 ~ 70 ℃Запит
1000BASE-DWDMSFP-DWDM-KM801.25G80kmDWDM
(100 ГГц)
0 ~ 5 дБм<-24 дБмLC0 ~ 70 ℃Запит
1000BASE-DWDMSFP-DWDM-KM1201.25G100kmDWDM
(100 ГГц)
0 ~ 5 дБм<-30 дБмLC0 ~ 70 ℃Запит


Ефективна та зручна самоперевірка поломки

Завдяки вбудованій функції виявлення DDM/DOM, виявлення в режимі реального часу п'яти параметрів вимірювання дозволяє швидко визначити місця несправності, зменшити навантаження на обслуговування, підвищити надійність системи та забезпечити ефективність роботи.

1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC Модулі самоперевірки

Сумісні бренди

Широко сумісний з Cisco, Huawei, H3C, ZTC та іншими оптичними комутаторами SFP, маршрутизаторами, брандмауерами, мережевими картами тощо.

Повністю сумісний з 200+ постачальниками, такими як Cisco, Huawei, Arista, Dell, Ciena та інші оптичні комутатори SFP, маршрутизатори, брандмауери, мережеві карти тощо.


Довідник довжини хвилі

Канал ITU

Частота (ТГц)

Довжина хвилі

Канал ITU

Частота (ТГц)

Довжина хвилі

17

191.7

1563.86

40

194.0

1545.32

18

191.8

1563.05

41

194.1

1544.53

19

191.9

1562.23

42

194.2

1543.73

20

192.0

1561.42

43

194.3

1542.94

21

192.1

1560.61

44

194.4

1542.14

22

192.2

1559.79

45

194.5

1541.35

23

192.3

1558.98

46

194.6

1540.56

24

192.4

1558.17

47

194.7

1539.77

25

192.5

1557.36

48

194.8

1538.98

26

192.6

1556.55

49

194.9

1538.19

27

192.7

1555.75

50

195.0

1537.40

28

192.8

1554.94

51

195.1

1536.61

29

192.9

1554.13

52

195.2

1535.82

30

193.0

1553.33

53

195.3

1535.04

31

193.1

1552.52

54

195.4

1534.25

32

193.2

1551.72

55

195.5

1533.47

33

193.3

1550.92

56

195.6

1532.68

34

193.4

1550.12

57

195.7

1531.90

35

193.5

1549.32

58

195.8

1531.12

36

193.6

1548.51

59

195.9

1530.33

37

193.7

1547.72

60

196.0

1529.55

38

193.8

1546.92

61

196.1

1528.77

39

193.9

1546.12





Пакет продукції

未 标题-1


Покажіть вам нашу виробничу лінію

ЗАПИТ