всі категорії
EN
1
2
15
10GBASE CWDM SFP+ 100 ГГц DOM LC трансиверні модулі
10GBASE CWDM SFP+ 100 ГГц DOM LC трансиверні модулі
10GBASE CWDM SFP+ 100 ГГц DOM LC трансиверні модулі

10GBASE CWDM SFP+ 100 ГГц DOM LC трансиверні модулі


Точкові світильники:

Оптичний інтерфейс, сумісний з IEEE 802.3ae

Електричний інтерфейс сумісний із SFF-8431

Довжину хвилі можна вибрати за стандартами ITU-T, що охоплюють довжини хвиль сітки CWDM

Відстань передачі до 80 км

Повністю сумісний з 200+ постачальниками

Сумісний з SFP MSA з можливістю гарячого підключення

Одномісний блок живлення + 3.3 В

Низьке енергоспоживання

Суцільнометалевий корпус для чудової продуктивності ЕМІ

опис

Трансивери CWDM забезпечують виробників оптичного мережевого обладнання своєчасним та економічно ефективним інструментом для підтримки незмінного попиту на розширення обладнання з більшою пропускною здатністю у мережах доступу до підприємств та у столичних районах. Доступно 18 центральних довжин хвиль від 1270 нм до 1610 нм. Відстань між каналами 20 нм дозволяє працювати без охолодження лазера, виробляти високопродуктивні технологічні процеси та дешевшу технологію Mux/Demux, забезпечуючи таким чином повне економічне рішення для різних даних та телекомунікаційних додатків


додаток 

1. 10G-гігабітний Ethernet

2. Волоконний канал

3. Мережі CWDM

4. Переключіться на Інтерфейс комутатора

5. Переключені програми задньої панелі

6. Інтерфейс маршрутизатора/сервера

специфікації

Інформація про замовлення

пакетНомер деталіШвидкість передачі данихДосягтиДовжина хвиліВихід TXЧутливість до RXінтерфейсОпераційний
 температура
Даташит
10GBASE-CWDMSFP+CWDM-KM1010G10km1270 ~ 1610nm-8.2 ~ 0.5дБм<-14.4dBmLC0 ~ 70 ℃Запит
10GBASE-CWDMSFP+CWDM-KM2010G20km1270 ~ 1610nm6 ~ 2 дБм<-14.1dBmLC0 ~ 70 ℃Запит
10GBASE-CWDMSFP+CWDM-KM4010G40km1270 ~ 1610nm0 ~ 3 дБм<-14.4dBmLC0 ~ 70 ℃Запит
10GBASE-CWDMSFP+CWDM-KM8010G80km1470 ~ 1610nm0 ~ 4 дБм<23дБмLC0 ~ 70 ℃Запит


Ефективна та зручна самоперевірка поломки

Завдяки вбудованій функції виявлення DDM/DOM, виявлення в режимі реального часу п'яти параметрів вимірювання дозволяє швидко визначити місця несправності, зменшити навантаження на обслуговування, підвищити надійність системи та забезпечити ефективність роботи.

Завдяки вбудованій функції виявлення DDM/DOM, виявлення в режимі реального часу п'яти параметрів вимірювання дозволяє швидко визначити місця несправності, зменшити навантаження на обслуговування, підвищити надійність системи та забезпечити ефективність роботи.

Сумісні бренди

Широко сумісний з Cisco, Huawei, H3C, ZTC та іншими оптичними комутаторами SFP, маршрутизаторами, брандмауерами, мережевими картами тощо.

Широко сумісний із Cisco, Huawei, HP, Nokia та іншими оптичними комутаторами SFP, маршрутизаторами, брандмауерами, мережевими картами тощо.


Довідник довжини хвилі

код

λC

Блок

код

λC

Блок

код

λC

Блок

код

λC

Блок

27

1270

nm

37

1370

nm

47

1470

nm

57

1570

nm

29

1290

nm

39

1390

nm

49

1490

nm

59

1590

nm

31

1310

nm

41

1410

nm

51

1510

nm

61

1610

nm

33

1330

nm

43

1430

nm

53

1530

nm




35

1350

nm

45

1450

nm

55

1550

nm





Пакет продукції

未 标题-1


Покажіть вам нашу виробничу лінію

ЗАПИТ