всі категорії
EN
D1
D2
D4
10G DWDM C-діапазон настроюється SFP+ 50 ГГц 80 км DOM LC SMF трансивер модуль
10G DWDM C-діапазон настроюється SFP+ 50 ГГц 80 км DOM LC SMF трансивер модуль
10G DWDM C-діапазон настроюється SFP+ 50 ГГц 80 км DOM LC SMF трансивер модуль

10G DWDM C-діапазон настроюється SFP+ 50 ГГц 80 км DOM LC SMF трансивер модуль


Part Number:

SK-10G-DWDM-KM80-T

Точкові світильники:

Підтримує швидкість передачі даних від 9.95Gb / s до 11.3Gb / s

Інтервал між каналами ITU 50 ГГц із вбудованим блокувачем довжини хвилі

Монолітно інтегрований повний C-діапазон настроюваного передавача та приймача APD

Застосовується для підключення SMF 80 км

Сумісний з SFF-8413 та IEE802.3ae

Сумісний з SFP+ MSA з можливістю гарячого підключення

Повністю сумісний з 200+ постачальниками

Суцільнометалевий корпус для чудової продуктивності ЕМІ

Сумісний з RoHS і не містить свинцю 

Робоча температура: від 0 до +70 ° C

опис

Налаштовуваний трансивер DWDM SFP+ 80 км-це інтегрований волоконно-оптичний трансивер, який забезпечує високошвидкісну послідовну лінію зі швидкістю передачі сигналу від 9.95 Гбіт/с до 11.3 Гбіт/с. Модуль відповідає 10-гігабітному розширеному малому форм-фактору, що підключається, (SFP+), багатоджерельна угода-MSA (SFF-8431) та SFF-8432 , SFF-8690 , SFF 8472. Він відповідає стандарту ITU-T G.698.1 з частотою 50 ГГц відстань між каналами для програм SONET/SDH, IEEE DWDM 10GBASE-ZR для досягнення 80 км (Ethernet) та DWDM 10GFC для досягнення 80 км (Fibre Channel). 

Трансивер об'єднує приймач і передавач на одному модулі. Трансивер містить вбудований лазер Mach-Zehnder (MZ), що налаштовується в С-діапазоні, що дозволяє передавати дані по одномодовому оптоволоконному кабелю через стандартний для промисловості роз'єм LC. З боку приймача потік даних 10 Гбіт/ с відновлюється з підсилювача APD/ трансімпедансу та передається драйверу виводу. Цей модуль має електричний інтерфейс з можливістю гарячого підключення.


специфікації

Оптичні характеристики

Параметр

символ

Мін.

типовий

Макс.

Блок

примітки

передавач

Середня оптична потужність

Надуті губи

-1


3

дБм

1

Частота SТаблиця (BOL)


ƒc -1.5


ƒc +1.5

ГГц

2

Частота SТаблиця (EOL)


ƒc –2.5


ƒc +2.5

ГГц

2

Відстань між центральними хвилями



50


ГГц

3

Оптичний коефіцієнт вимирання

ER

8.2



dB


Оптичний коефіцієнт вимирання

СМСР

35



dB


Сторона М.ода Придушення Рatio

Пофф



-30

дБм


Середня стартова потужність (вимкнене лазером)







Вихідна маска для очей

Сумісний з IEEE 802.3ae

приймач

з Д.дисперсія 0 пс/нм

RSENS



-23

дБм

@9.95, 10.3, 10.5 Гбіт / с, BER = 10^-12



-27

@10.709 Гбіт / с, BER = 10^-4



-27

@11.1 Гбіт / с, BER = 10^-4



-26.5

@11.3 Гбіт / с, BER = 10^-4

Rx Чутливість з Dісперсія –400 до +1450 пс/нм




-21


@9.95, 10.3, 10.5 Гбіт / с, BER = 10^-12




-25


@10.709 Гбіт / с, BER = 10^-4




-25


@11.1 Гбіт / с, BER = 10^-4




-24


@11.3 Гбіт / с, BER = 10^-4

Вхідна потужність насичення (перевантаження)

Psat

-6



дБм


Діапазон довжин хвиль

λC

1480


1580

nm


Зниження вартості LOS

ЛОСД



-27

дБм


LOS Assert

LOSA

-36



дБм


Гістерезис ЛОС


0.5



dB


Примітки:

1. Вихідна потужність-це потужність, з'єднана з одномодовим волокном 9/125 мм.

2. ƒc див. сторінку 2 ряду частот налаштовуваного DWDM SFP+ 80 км таблиці довжини хвилі,і умова випробування відображає потужність передавача нижче -27 дБм.

3. Відповідає приблизно 0.4 нм

 

електричний специфікації

Параметр

символ

Мін.

типовий

Макс.

Блок

примітки

Напруга живлення

Vcc

3.14

3.3

3.46

V


Струм

Icc



500

mA


передавач

Вхід Dіференційний Ямпеданс

ом


100


Ω

1

Диференціальний D.ата яnput Sкрило

Вин, pp

240


910

mV


Передайте відключення напруги

Vdis

Vcc – 1.3


Vcc

V


Передайте включене напруга

Приходити

Vee


Vee + 0.8

V

2

TX_FAULT Висока напруга


Vcc – 1.3


Vcc

V


TX_FAULT Низька напруга


Vee


Vee + 0.8

V


приймач

Диференціальний D.ата Оutput Sкрило

Vout, pp

350


800

mV

3

Дані Output Rя встановивім'я

tr

30



ps

4

Дані Output Fвесь Т.ім'я

tf

30



ps

4

Вини ЛОС


Vcc – 1.3


VccHOST

V

5

ЛОС Нормальний


Vee


Vee + 0.8

V

5

Примітки:

1. Підключається безпосередньо до штифтів введення даних TX. Після цього з'єднаний AC.

2. Або обрив ланцюга.

3. Диференціальне замикання на 100 Ом.

4. Це нефільтровані значення 20-80%

5. Втрата сигналу - LVTTL. Логіка 0 вказує на нормальну роботу; логіка 1 вказує, що сигнал не виявлено.

 

додаток

1. Ethernet DWDM 10GBASE-ZR/ZW 10G

2. Волоконний канал DWDM 80KM 10G

3. СОНЕТ DWDM OC-192 та SDH STM-64


Сумісні бренди

1626154024878047.png

ЗАПИТ