всі категорії
EN
DSC08783
DSC08796
DSC08782
Активний оптичний кабель 100G QSFP28, 1 ~ 20 м
Активний оптичний кабель 100G QSFP28, 1 ~ 20 м
Активний оптичний кабель 100G QSFP28, 1 ~ 20 м

Активний оптичний кабель 100G QSFP28, 1 ~ 20 м


Part Number:

SK-100GQSFP28-AOC

Точкові світильники:

4 незалежні повнодуплексні канали

Швидкість передачі даних до 25.78 Гбіт/с на канал

Сумісний з QSFP MSA

Максимальне споживання електроенергії 3.5 Вт на кожному терміналі

Відповідає RoHS-6

Передача до 100 м OM4 MMF

Робоча температура корпусу: від 0 до 70oC

Одномісний блок живлення 3.3 В

опис

Цей продукт являє собою паралельний активний оптичний кабель з високою швидкістю передачі даних (AOC) для подолання обмеження пропускної здатності традиційного мідного кабелю. Цей продукт перетворює паралельні електричні вхідні сигнали в паралельні оптичні сигнали (світло) за допомогою керованого вертикального лазерного випромінюючого лазера (VCSEL). Світло поширюється крізь стрічкове волокно окремо і фіксується фотодіодним блоком. Оптичні сигнали перетворюються в паралельні електричні сигнали і виводяться. Отже, кожен термінал кабелю має 8 портів, 4 для передачі даних і 4 для прийому даних, щоб забезпечити повний обмін даними 100 Гбіт/с. 

AOC пропонує 4 незалежних канали передачі даних і 4 канали прийому даних через багатомодові стрічкові волокна, кожен з яких здатний працювати з швидкістю 25 Гбіт/с. Отже, сукупна швидкість передачі даних 100 Гбіт/с за 100 метрів передачі може бути досягнута цим продуктом для підтримки надшвидкого обміну обчислювальними даними. Продукт розроблений з форм-фактором, оптичним/електричним з'єднанням відповідно до Угоди про багато джерел QSFP (MSA). Він був розроблений для задоволення найсуворіших зовнішніх умов експлуатації, включаючи температуру, вологість та перешкоди ЕМП

специфікації

Технічні характеристики продукту

Тип роз'ємуQSFP28 до QSFP28
Макс. Швидкість передачі даних100Gbps
Мінімальний радіус вигину7.5mm
Довжина кабелю1-20m
Матеріал курткиОФНП
температураВід 0 до 70 ° C (від 32 до 158 ° F)
Протоколи100G Ethernet, InfiniBand 4xFDR/EDR


додаток

1. 100G Ethernet

2. Infiniband EDR


Сумісні бренди

Активний оптичний кабель 100G QSFP28, 1 ~ 20 м

ЗАПИТ