Све категорије
EN
ДСЦ08906--
ДСЦ08909 ---
40Г КСФП+ активни оптички кабл, 1 ~ 20м
40Г КСФП+ активни оптички кабл, 1 ~ 20м

40Г КСФП+ активни оптички кабл, 1 ~ 20м


Број дела:

SK-40GQSFP+-AOC

Рефлектори ставке:

Puni dupleks 4-kanalni 850nm paralelni aktivni optički kabl

Брзина преноса података до 10.3 Гбит/с по каналу

Pouzdani VCSEL i PIN fotonički uređaji

Hot Pluggable Electrical Interface

Diferencijalni AC-coupled High Speed ​​Data Interface

Dostupne dužine (u metrima): 1-20m

Комерцијални температурни опсег (ЦОМ): 0 до 70 ° Ц

Једно напајање од 3.3В

Mala potrošnja energije: Manje od 1.5 W po kraju

И2Ц стандардни интерфејс за управљање

Odličan integritet signala velike brzine

U skladu sa QSFP+ MSA faktorom oblika visoke gustine

U skladu sa industrijskim standardom SFF-8436 QSFP+ aktivni optički moduli

У складу са РоХС-6

опис

Ovaj proizvod je paralelno aktivni optički kabl visoke brzine prenosa podataka (AOC), kako bi se prevazišlo ograničenje propusnog opsega tradicionalnog bakarnog kabla. AOC nudi 4 nezavisna kanala za prenos podataka i 4 kanala za prijem podataka preko multimodnih trakastih vlakana, od kojih je svaki sposoban za rad od 10 Gbps. Shodno tome, ovim proizvodom se može postići ukupna brzina prenosa podataka od 40Gbps na 100 metara, kako bi se podržala ultra-brza razmena podataka na računaru.

Ovaj proizvod je dizajniran sa faktorom forme, optičkom/električnom vezom u skladu sa QSFP Ugovorom o više izvora (MSA). Dizajniran je da zadovolji najteže spoljašnje uslove rada uključujući temperaturu, vlažnost i EMI smetnje.

specifikacije

Спецификације производа

КонекторКСФП+ до КСФП+
Максимална брзина преноса податакаКСНУМКСГбпс
Минимални радијус савијањаКСНУМКСмм
Дужина каблаКСНУМКС-КСНУМКСм
Материјал јакнеОФНП
Температура0 до 70 ° Ц (32 до 158 ° Ф)
Протоколи40Г ИнфиниБанд 8к ДДР, 4к КДР, 10Г/40Гигабит Етхернет, Фибре Цханнел


апликација

1. InfiniBand QDR (4 x 10G), DDR (4 x 5G) i SDR (4 x 2.5G) interkonekcije

2. 10Г/40Г Етхернет (10Г/40ГбЕ)

3. 4G/ 8G/ 10G Fiber Channel

4. PCI-Express, SAS/SATA, interkonekt kompatibilan sa Fiber Channel

5. Заштићен пренос података велике брзине и велике густине

6. Прекидач и рутер Хигх Спеед Бацкплане Интерцоннецт

7. Рачунање високих перформанси, сервер и складиште података


Компатибилне марке

40Г КСФП+ активни оптички кабл, 1 ~ 20м

ЕНКУИРИ