Všetky kategórie
EN

Najpredávanejší optický modul ——RDH 102 39/2

Čas zverejnenia: 2021-07-20 Zobrazenie: 45

Značka: Ericsson
Číslo dielu: RDH 102 39/2
Typ: Prijímače s optickými vláknami, drôtový, optický modul
Formát: SFP+
Dosah: 40 km
Vlnová dĺžka: 1550nm
Prenosové médium: MM
Káblový konektor: LC
DOM (digitálne optické monitorovanie): Áno
Popis: Ericsson RDH 102 39/2, XFP SM 10GB -ER 40km 1550nm -5/+70C Skyward Telecom je profesionálnym dodávateľom použitých a repasovaných sieťových a telekomunikačných zariadení viac ako 9 rokov pre značky ako Alcatel, Huawei, Nokia, Ericsson a ZTE, Cisco atď.
Prečo si vyberiete nás:
--Viac ako 9 rokov skúseností s telekomunikačnými zariadeniami
-záruka 3 mesiace
-2000+ zákazníkov z celého sveta
--Zľava až 90% zľava.
Ponúkame tiež veľký počet ďalších optických modulov Ericsson. Ak máte nejaké požiadavky, navštívte stránku https://www.skywardtel.com alebo e -mail na adresu [chránené e-mailom]