Všetky kategórie
EN
D4
D1
D2
Moduly transceiveru 1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC
Moduly transceiveru 1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC
Moduly transceiveru 1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC

Moduly transceiveru 1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC


Bodové svetlá položky:

Dátové odkazy až 1250 XNUMX Mb/s 

Laserový vysielač DWDM EML a foto detektor APD

Prenosová vzdialenosť až 100 km cez SMF

Vlnové dĺžky DWDM od C17-C61

Plne kompatibilný s viac ako 200 predajcami

Hot Pluggable kompatibilný s SFP MSA

Jedno napájanie +3.3 V

Nízka spotreba energie

Celokovové puzdro pre vynikajúci výkon EMI

Popis

Prijímač DWDM vykazuje vynikajúcu stabilitu vlnovej dĺžky, podporuje prevádzku na kanáli 100 GHz a nákladovo efektívny modul. Je navrhnutý pre aplikácie DWDM SONET/ SDH, Gigabit Ethernet a Fiber-Channel. 

Transceiver sa skladá z dvoch sekcií: Sekcia vysielača obsahuje chladený DFB laser. A sekcia prijímača pozostáva z APD fotodiódy integrovanej s TIA. Všetky moduly spĺňajú požiadavky na laserovú bezpečnosť triedy I. Poskytuje vylepšené monitorovacie rozhranie, ktoré umožňuje prístup k prevádzkovým parametrom zariadenia v reálnom čase, ako je teplota transceiveru, predpätý prúd lasera, prenášaný optický výkon, prijatý optický výkon a napájacie napätie transceiveru, teplota lasera a prúd TEC.



Využitie 

1. Gigabitový Ethernet

2. Fibre Channel

3. Siete DWDM

4. Prepnite na prepínacie rozhranie

5. Prepínané backplane aplikácie

6. Rozhranie router/server

technické údaje

Informácie pre objednanie

BalíčekČíslo dieluRýchlosť prenosu dátdosahVlnová dĺžkaTX výstupCitlivosť RXRozhraniePrevádzkové
 Teplota
Dátový hárok
1000 BASE-DWDMSFP-DWDM-KM401.25G40kmDWDM
(100 GHz)
0 ~ 5 dBm<-24 dBmLC0 ~ 70 ℃dotaz
1000 BASE-DWDMSFP-DWDM-KM801.25G80kmDWDM
(100 GHz)
0 ~ 5 dBm<-24 dBmLC0 ~ 70 ℃dotaz
1000 BASE-DWDMSFP-DWDM-KM1201.25G100kmDWDM
(100 GHz)
0 ~ 5 dBm<-30 dBmLC0 ~ 70 ℃dotaz


Samostatná kontrola členenia je účinná a pohodlná

Vďaka vstavanej funkcii detekcie DDM/DOM dokáže detekcia piatich parametrov merania v reálnom čase rýchlo lokalizovať chybové body, znížiť pracovné zaťaženie pri údržbe, zvýšiť spoľahlivosť systému a zaistiť efektivitu práce.

1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC Transceiver Modules self check

Kompatibilné značky

Široko kompatibilný s optickými prepínačmi Cisco, Huawei, H3C, ZTC a inými SFP, smerovačmi, bránami firewall, sieťovými kartami atď.

Plne kompatibilný s viac ako 200 dodávateľmi, ako sú Cisco, Huawei, Arista, Dell, Ciena a ďalšie optické prepínače SFP, smerovače, brány firewall, sieťové karty atď.


Sprievodca vlnovou dĺžkou

Kanál ITU

Frekvencia (THz)

Vlnová dĺžka

Kanál ITU

Frekvencia (THz)

Vlnová dĺžka

17

191.7

1563.86

40

194.0

1545.32

18

191.8

1563.05

41

194.1

1544.53

19

191.9

1562.23

42

194.2

1543.73

20

192.0

1561.42

43

194.3

1542.94

21

192.1

1560.61

44

194.4

1542.14

22

192.2

1559.79

45

194.5

1541.35

23

192.3

1558.98

46

194.6

1540.56

24

192.4

1558.17

47

194.7

1539.77

25

192.5

1557.36

48

194.8

1538.98

26

192.6

1556.55

49

194.9

1538.19

27

192.7

1555.75

50

195.0

1537.40

28

192.8

1554.94

51

195.1

1536.61

29

192.9

1554.13

52

195.2

1535.82

30

193.0

1553.33

53

195.3

1535.04

31

193.1

1552.52

54

195.4

1534.25

32

193.2

1551.72

55

195.5

1533.47

33

193.3

1550.92

56

195.6

1532.68

34

193.4

1550.12

57

195.7

1531.90

35

193.5

1549.32

58

195.8

1531.12

36

193.6

1548.51

59

195.9

1530.33

37

193.7

1547.72

60

196.0

1529.55

38

193.8

1546.92

61

196.1

1528.77

39

193.9

1546.12





Balenie produktu

未 标题 -1


Ukážte nám našu výrobnú linku

OTÁZKA