Všetky kategórie
EN
SFP+-20AB
SFP+-ERAB
DSC09002 ---
SFP+-60AB
Moduly transceiveru 10GBASE BIDI SFP+ DOM LC SMF
Moduly transceiveru 10GBASE BIDI SFP+ DOM LC SMF
Moduly transceiveru 10GBASE BIDI SFP+ DOM LC SMF
Moduly transceiveru 10GBASE BIDI SFP+ DOM LC SMF

Moduly transceiveru 10GBASE BIDI SFP+ DOM LC SMF


Bodové svetlá položky:

Optický obojsmerný optický transceiver SFP+

Elektrické rozhranie vyhovuje SFF-8431

Supports 9.95 to 11.3Gb/s Bit Rates

Prenosová vzdialenosť až 80 km cez SMF 

Plne kompatibilný s viac ako 200 predajcami

Hot Pluggable kompatibilný s SFP+ MSA

Nízka spotreba energie

Podpora rozhrania digitálneho diagnostického monitorovania

Jedno napájanie +3.3 V

Celokovové puzdro pre vynikajúci výkon EMI

Popis

Skyward Telecom BIDI SFP+ is a series of optical transceiver modules operating at single single mode Fiber (SMF). They are designed for use in Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Fibre Channel, and SONET/SDH links, compliant with the SFP MSA. Digital diagnostics functions are available. The optical transceivers are RoHS compliant. Sopto supplies OEM service and Third-Party(Cisco, Juniper, HP, Dell etc.) compatible fiber optic transceivers.


Využitie 

1. 10Gbps ethernetové alebo SONET/SDH prepínače a smerovače

2. 10G/8.5G/4.25G/2.125G/1.0625G Fibre Channel

3. Ostatné 10 Gbps optické linky

technické údaje

Informácie pre objednanie

Direct Connection for 10G BIDI SFP+ In Room Wiring

BalíčekČíslo dieluRýchlosť prenosu dátdosahVlnová dĺžkaTX výstupCitlivosť RXRozhraniePrevádzkové
 Teplota
Dátový hárok
10GBASE-BIDISFP+-27/33-KM10U10G10km1270 / 1330nm-8.2 ~ 0.5 dBm<-14.4dBLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
10GBASE-BIDISFP+-33/27-KM10D10G10km1330 / 1270nm-8.2 ~ 0.5 dBm<-14.4dBLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
10GBASE-BIDISFP+-27/33-KM20U10G20km1270 / 1330nm-6 ~ 3 dBm<-14.4dBLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
10GBASE-BIDISFP+-33/27-KM20D10G20km1330 / 1270nm-6 ~ 3 dBm<-14.4dBLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
10GBASE-BIDISFP+-27/33-KM40U10G40km1270 / 1330nm1 ~ 5 dBm<-15dBLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
10GBASE-BIDISFP+-33/27-KM40D10G40km1330 / 1270nm1 ~ 5 dBm<-15dBLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
10GBASE-BIDISFP+-27/33-KM60U10G60km1270 / 1330nm1 ~ 5 dBm<-20dBLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
10GBASE-BIDISFP+-33/27-KM60D10G60km1330 / 1270nm1 ~ 5 dBm<-20dBLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
10GBASE-BIDISFP+-49/55-KM80U10G80km1490 / 1550nm0 ~ 5 dBm<-21dBLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
10GBASE-BIDISFP+-55/49-KM80D10G80km1550 / 1490nm0 ~ 5 dBm<-21dBLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz


Samostatná kontrola členenia je účinná a pohodlná

Vďaka vstavanej funkcii detekcie DDM/DOM dokáže detekcia piatich parametrov merania v reálnom čase rýchlo lokalizovať chybové body, znížiť pracovné zaťaženie pri údržbe, zvýšiť spoľahlivosť systému a zaistiť efektivitu práce.

10GBASE BIDI SFP+ DOM LC SMF Transceiver Modules self check

Kompatibilné značky

Široko kompatibilný s optickými prepínačmi Cisco, Huawei, H3C, ZTC a inými SFP, smerovačmi, bránami firewall, sieťovými kartami atď.

100% Compatible with all OEM hardware including Cisco, Arista, Dell, Juniper, Nokia, etc.


Balenie produktu

未 标题 -1


Ukážte nám našu výrobnú linku

OTÁZKA