Všetky kategórie
EN
DSC08892 ---
DSC08904
DSC08905
Aktívny optický kábel 10G SFP+, 1 ~ 20 m
Aktívny optický kábel 10G SFP+, 1 ~ 20 m
Aktívny optický kábel 10G SFP+, 1 ~ 20 m

Aktívny optický kábel 10G SFP+, 1 ~ 20 m


Číslo dielu:

SK-10GSFP+-AOC

Bodové svetlá položky:

Podpora obojsmernej prevádzky až 10 Gb/s

850nm vysielač VCSEL, prijímač PIN detektora fotografií, až

300 m na MM3 MMF

Typ kábla: aktívny optický kábel

Dostupné dĺžky (v metroch): 1, 2, 3, 4, 5 ....

Konce káblov SFP+ zapojiteľné za tepla

Komerčný teplotný rozsah (COM): 0 až 70 ° C

Nízka spotreba energie: Menej ako 1.0 W na koniec

Vlákno necitlivé na ohyb

Jeden napájací zdroj 3.3 V

Celokovové puzdro pre vynikajúci výkon EMI

Rozhranie štandardnej správy I2C

Elektrické rozhranie vyhovuje SFF-8431

Vyhovuje priemyselnému štandardu SFP MSA

Popis

Zostava aktívnych optických káblov (AOC) SFP+ je navrhnutá pre prepojenia na krátke vzdialenosti vo vysokorýchlostných prepojovacích sieťových aplikáciách, ako sú vysokovýkonné počítače (HPC), podnikové siete vrátane špičkových prepínačov a trhy so sieťovým úložiskom. Poskytuje plne duplexnú prevádzku a podporuje vzdialenosť až 300 metrov na vlákne OM3. 10G SFP+ AOC je možné použiť ako spoľahlivú alternatívu k medeným káblom SFP+ s priamym pripojením (DAC) a súčasne ponúka zlepšenú integritu signálu, nízku hmotnosť, výnimočné náklady a výkon. Je navrhnutý tak, aby poskytoval vysokú rýchlosť, vysokú hustotu a nízku spotrebu energie pre sieťové aplikácie dátových centier.

 

Kábel SFP+ AOC je naprogramovaný tak, aby bol kompatibilný so širokou škálou sieťových zariadení Cisco na pripojenie do racku, ako sú 10-gigabitové ethernetové (10GbE) prepínače, smerovače, karty sieťového rozhrania (NIC) a sieťové úložné systémy.


technické údaje

Špecifikácia produktu

Typ konektoraSFP+ až SFP+
Maximálna rýchlosť prenosu dát10Gbps
Minimálny polomer ohybu7.5mm
Dĺžka kábla1-20m
Materiál bundyOFNP
Teplota0 až 70 ° C
Protokoly1x InfiniBand QDR, DDR, SDR, 10G Gigabit Ethernet, Fibre Channel


Využitie

1. 10 Gigabitový ethernet (10 GbE) 

2. 1x InfiniBand QDR, DDR, SDR

3. Fibre Channel 1 /2 /4 / 8G (1 /2 /4 / 8GFC), Fibre Channel

4. Nákladovo efektívne riešenie 10G SFP+ Link

5. Systémové kaskádové aplikácie

6. Riešenie systému Lnternal Data Link

7. Patentovaný vysokorýchlostný prenos údajov s vysokou hustotou

8. Prepájanie a smerovač Vysokorýchlostné prepojenie prepojovacej dosky 

9. Vysokovýkonné počítačové, serverové a dátové úložisko


Kompatibilné značky

1626154024878047.png

OTÁZKA