Všetky kategórie
EN
1
2-1
QSFP28-LR4
100GBASE QSFP28 DOM LC Transceiver Modules
100GBASE QSFP28 DOM LC Transceiver Modules
100GBASE QSFP28 DOM LC Transceiver Modules

100GBASE QSFP28 DOM LC Transceiver Modules


Bodové svetlá položky:

Podporuje agregovanú bitovú rýchlosť 103.1 Gb/s

Multimode/Single Mode Voliteľné

Prevodová vzdialenosť 100 m-100 km

850nm/1310nm viacnásobné vlnové dĺžky voliteľné

Jeden napájací zdroj 3.3 V

Plne kompatibilný s viac ako 200 predajcami

Hot Pluggable kompatibilný s SFP+ MSA

Nízka spotreba energie

Celokovové puzdro pre vynikajúci výkon EMI

Popis

Skyward Telecom 100GBASE QSFP28 Optical Transceiver Module is designed for use in 100GBASE Ethernet throughput up to 40km. Digital diagnostics functions are also available via the I2C interface, as specified by the QSFP28 MSA, to allow access to real-time operating parameters. With these features, this easy to install, hot swappable transceiver is suitable to be used in various applications, such as data centers, high-performance computing networks, enterprise core and distribution layer applications.


Využitie 

1. 100G Ethernet

2. 100G Fibre Channel (s/bez FEC)

technické údaje

Informácie pre objednanie

40G 100G

Balíček Číslo dielu Rýchlosť prenosu dát dosah Vlnová dĺžka TX výstup Citlivosť RX Rozhranie Prevádzkové
 Teplota
Dátový hárok
100GBASE-SR4 QSFP28- 85-M100 100G 100 850nm -8.4 ~ 2.4 dBm <-10.3dB MTP / MPO 0 ~ 70 ℃ dotaz
100GBASE-CWDM4 QSFP28-31-KM2 100G 2km 1310nm -6.5 ~ 2.5 dBm <-11.5dB LC 0 ~ 70 ℃ dotaz
100GBASE-4WDM QSFP28-31-KM10 100G 10km 1310nm -6.5 ~ 2.5 dBm <-13dB LC 0 ~ 70 ℃ dotaz
100GBASE-LR4 QSFP28-31-KM10 100G 10km 1310nm -4.3 ~ 4.5 dBm <-10.6dB LC 0 ~ 70 ℃ dotaz
100GBASE-LR4 QSFP28-31-KM10 100G 10km 1310nm -4.3 ~ 4.5 dBm <-8.6dB LC 0 ~ 70 ℃ dotaz
112G  -0.6 ~ 4 dBm <-8.4dB
100 GBASE-ER4 QSFP28-31-KM40 100G 40km 1310nm -2.9 ~ 4.5 dBm <-20.9dB LC 0 ~ 70 ℃ dotaz
100 GBASE-ER4 QSFP28-31-KM40 100G 40km 1310nm -2.5 ~ 2.9 dBm <-15dB LC 0 ~ 70 ℃ dotaz
112G -1 ~ 3.3 dBm <-19dB


Samostatná kontrola členenia je účinná a pohodlná

Vďaka vstavanej funkcii detekcie DDM/DOM dokáže detekcia piatich parametrov merania v reálnom čase rýchlo lokalizovať chybové body, znížiť pracovné zaťaženie pri údržbe, zvýšiť spoľahlivosť systému a zaistiť efektivitu práce.

samokontrola

Kompatibilné značky

Široko kompatibilný s optickými prepínačmi Cisco, Huwei, H3C, ZTC a inými SFP, smerovačmi, bránami firewall, sieťovými kartami atď.


Balenie produktu

未 标题 -1


Ukážte nám našu výrobnú linku

OTÁZKA