Wszystkie kategorie
EN
25G
25G
25G
25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy
25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy
25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy

25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy


Numer części:

SK-25GSR-85-M100

Wyróżnione przedmioty:

Obsługuje szybkość transmisji do 25.78 Gb/s

SFP+ z możliwością podłączania podczas pracy

Laser VCSEL 850nm i fotodioda PIN

Do 70m dla OM3-MMF i 100m dla transmisji OM4-MMF

Zgodny z SFP+ MSA i SFF-8472 z gniazdem Duplex LC

W pełni kompatybilny z ponad 200 dostawcami

Cyfrowe monitorowanie diagnostyczne w czasie rzeczywistym

Całkowicie metalowa obudowa zapewniająca doskonałą wydajność EMI

Zgodny z RoHS i bezołowiowy 

Temperatura pracy: 0 do +70°C

Opis

Transceivery SFP28 to wysokowydajne, ekonomiczne moduły obsługujące szybkość transmisji danych 25.78Gbps i odległość transmisji 70m z OM3 MMF lub odległość transmisji 100m z OM4 MMF.


Moduł nadawczo-odbiorczy SFP28 obsługuje pracę w tej samej infrastrukturze okablowania sieciowego 1G/10G, co zapewnia co najmniej 2.5-krotny wzrost prędkości, a wbudowane funkcje DDM/DOM monitorują stan pracy w czasie rzeczywistym. Charakteryzując się niskim zużyciem energii i dużą szybkością, ten transceiver 25G jest idealny do sieci 25G Ethernet, telekomunikacji i centrum danych.


Specyfikacje:

Specyfikacja produktu

Parametr

symbol

Min

Typowy

max

Jednostka

Uwagi

Nadajnik

Środkowa długość fali

λc

840

850

860

nm


Szerokość widmowa(RMS)

λ



0.6

nm


Współczynnik tłumienia trybu bocznego

SMSR

-

-

-

dB


Średnia moc wyjściowa

Pna zewnątrz

-8.4


2.4

dBm

1

Współczynnik ekstynkcji

ER

2.0



dB


Różnica wychylenia danych wejściowych

VIN

180


950

mV

2

Wejściowa impedancja różnicowa

ZIN

90

100

110

Ω


Wyłącz transmisję

wyłącz


2.0


Vcc

V


umożliwiać


0


0.8

V


Błąd TX

Wina


2.0


Vcc

V


Normalna


0


0.8

V


Odbiornik

Środkowa długość fali

λc

840

850

860

nm


Czułość odbiornika




-10

dBm

3

Odbiornik przeciążeniem


2.4



dBm

3

LOS Cofnięcie potwierdzenia

LOSD



-13

dBm


LOS Assert

LOSA

-30



dBm


Histereza LOS


0.5


4

dB


Różnica wychylenia danych wyjściowych

Vna zewnątrz

500

700

900

mV

4

LOS

Wysoki

2.0


Vcc

V


niski



0.8

V


Uwagi:

1. Moc optyczna jest wprowadzana do MMF.

2. Wejście PECL, wewnętrznie sprzężone AC i zakończone.

3. Mierzone za pomocą PRBS 231-1 wzór testowy @25.78Gbps, BER ≤5E-5..

4. Wewnętrznie sprzężony AC.


Kompatybilne marki

1626154024878047.png

ZAPYTANIE