Wszystkie kategorie
EN
140440
140445a1
140434
Moduły nadawczo-odbiorcze 1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF
Moduły nadawczo-odbiorcze 1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF
Moduły nadawczo-odbiorcze 1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF

Moduły nadawczo-odbiorcze 1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF


Wyróżnione przedmioty:

Łącza danych do 1.25 Gb/s

Do 120 km odległości transmisji przez SMF 

W pełni kompatybilny z ponad 200 dostawcami

Zgodny z SFP MSA z możliwością podłączania podczas pracy

Niskie zużycie energii

Obsługa cyfrowego interfejsu monitorowania diagnostycznego

Pojedynczy zasilacz +3.3 V

Całkowicie metalowa obudowa zapewniająca doskonałą wydajność EMI

Opis

Skyward Telecom BIDI SFP to seria optycznych modułów nadawczo-odbiorczych pracujących w światłowodzie jednomodowym (SMF). Przeznaczone są do użytku w łączach Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Fibre Channel i SONET/SDH, zgodnych z SFP MSA. Dostępne są cyfrowe funkcje diagnostyczne. Transceivery optyczne są zgodne z dyrektywą RoHS. Sopto dostarcza usługi OEM i kompatybilne światłowodowe transceivery innych firm (Cisco, Juniper, HP, Dell itp.).


Zastosowanie 

1. Gigabit Ethernet

2. Fibre Channel

3. Przełącz na interfejs przełączania

4. Aplikacje z przełączaną płytą montażową

5. Interfejs routera/serwera

6. Inne optyczne systemy transmisji

Specyfikacje:

Informacje dotyczące zamawiania

PakietPart NumberSzybkość przesyłania danychDosięgnąćDługość faliWyjście TXCzułość RXBerłoOperacyjny
 Temperatura
Karta katalogowa
1000BASE BIDISFP-31/55-KM3U1.25G3km1310 / 1550nm-10 ~ -4dBm<-22dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-55/31-KM3D1.25G3km1550 / 1310nm-10 ~ -4dBm<-22dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-31/55-KM10U1.25G10km1310 / 1550nm-9~ 0dBm<-23 dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-55/31-KM10D1.25G10km1550 / 1310nm-9~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-31/49-KM10U1.25G10km1310 / 1490nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-49/31-KM10D1.25G10km1490 / 1310nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-31/55-KM20U1.25G20km1310 / 1550nm-9~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-55/31-KM20D1.25G20km1550 / 1310nm-9~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-31/49-KM20U1.25G20km1310 / 1490nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-49/31-KM20D1.25G20km1490 / 1310nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-31/55-KM40U1.25G40km1310 / 1550nm-5~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-55/31-KM40D1.25G40km1550 / 1310nm-5~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-31/49-KM40U1.25G40km1310 / 1490nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-49/31-KM40D1.25G40km1490 / 1310nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-31/55-KM60U1.25G60km1310 / 1550nm-3 ~ 2dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-55/31-KM60D1.25G60km1550 / 1310nm-3 ~ 2dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-49/55-KM80U1.25G80km1490 / 1550nm0 ~ 5 dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-55/49-KM80D1.25G80km1550 / 1490nm0 ~ 5 dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-49/55-KM100U1.25G100km1490 / 1550nm0 ~ 5 dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-55/49-KM100D1.25G100km1550 / 1490nm0 ~ 5 dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-49/55-KM120U1.25G120km1490 / 1550nm0 ~ 5 dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe
1000BASE BIDISFP-55/49-KM120D1.25G120km1550 / 1490nm0 ~ 5 dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Zapytanie ofertowe

Samodzielna kontrola awarii Wydajna i wygodna

Dzięki wbudowanej funkcji wykrywania DDM/DOM, wykrywanie w czasie rzeczywistym pięciu parametrów pomiarowych może szybko zlokalizować punkty awarii, zmniejszyć obciążenie konserwacją, poprawić niezawodność systemu i zapewnić wydajność pracy.

1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF Moduły nadawczo-odbiorcze samokontrola

Kompatybilne marki

Szeroko kompatybilny z Cisco, Huawei, H3C, ZTC i innymi przełącznikami optycznymi SFP, routerami, zaporami ogniowymi, kartami sieciowymi itp.

Szeroko kompatybilny z Cisco, Huawei, HP, Nokia i innymi przełącznikami optycznymi SFP, routerami, zaporami ogniowymi, kartami sieciowymi itp.


Pakiet produktu

未 标题 -1


Pokaż naszą linię produkcyjną

ZAPYTANIE