Alle Kategorier
EN

Bestselgende optisk modul ——RDH 102 39/2

Publiseringstid: 2021-07-20 Visninger: 41

Merke: Ericsson
Delenummer: RDH 102 39/2
Type: Fiberoptiske sendere, Kablet, optisk modul
Formfaktor: SFP+
Rekkevidde: 40 km
Bølgelengde: 1550nm
Overføringsmedier: MM
Kabelkontakt: LC
DOM (Digital Optical Monitoring): Ja
Beskrivelse: Ericsson RDH 102 39/2, XFP SM 10GB -ER 40km 1550nm -5/+70C Skyward Telecom er profesjonell leverandør av brukt og renovert nettverk og telekomutstyr over 9 år for merker som Alcatel, Huawei, Nokia, Ericsson og ZTE, Cisco etc.
Hvorfor du velger oss:
-Over 9 års erfaring med telekomutstyr
-3 måneders garanti
--2000+ kunder fra hele verden
-Rabatt på opptil 90%.
Vi tilbyr også et stort antall andre optiske moduler av Ericsson. Hvis du har noen krav, kan du gå til https // www.skywardtel.com eller sende en e -post til [e-postbeskyttet]