Alle Kategorier
EN
111
SFP1G-SX
DSC07038
DSC07001
1000BASE SFP DOM LC -mottakermoduler
1000BASE SFP DOM LC -mottakermoduler
1000BASE SFP DOM LC -mottakermoduler
1000BASE SFP DOM LC -mottakermoduler

1000BASE SFP DOM LC -mottakermoduler


Vare Spotlights:

Multimode/Single Mode Valgfritt

Overføringsavstand 100m-160km

850nm/1310nm/1550nm Flere bølgelengder Valgfritt

Fullt kompatibel med 200+ leverandører

Hot Pluggable SFP MSA -kompatibel

Lavt strømforbruk

Hus av metall for overlegen EMI-ytelse

Beskrivelse

Skyward Telecom tilbyr et omfattende utvalg av kompatible optiske og kobbertransceivere som passer for degkrav. Alle mottakere er standardbaserte og overholder MSA (Multi-Source Agreement). Våre 1G transceivere avstand varierer fra 100m til 160km og dekker optiske og kobber transceivere som 100/1000BASE-T, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX, 1000BASE-EX, 1000BASE-ZX, 1000BASE-EZX.


Søknad 

1. Gigabit Ethernet

2. Fiberkanal

3. Bytt til Switch Interface

4. Byttet bakplanprogram

5. Ruter/Server -grensesnitt

6. Andre optiske overføringssystemer

Spesifikasjoner

BESTILLINGSINFORMASJON

Direkte tilkobling for 10G SFP+ transceivere


PakkeDELENUMMERDatahastighetRekkeviddeBølgelengdeTX -utgangRX-følsomhetInterfaceDrift
 Temperatur
Datablad
1000BASE-SXSFP-85-M5501.25G550m850nm-9.5 ~ -3dBm<18dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Forespørsel
1000BASE-SXSFP-31-KM21.25G2km1310nm-9 ~ -3dBm<23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Forespørsel
1000BASE-LXSFP-31-KM101.25G10km1310nm-9 ~ -3dBm<23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Forespørsel
1000BASE-LXSFP-31-KM201.25G20km1310nm-9 ~ - 3dBm<23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Forespørsel
1000BASE-EXSFP-31-KM401.25G40km1310nm-5 ~ 0dBm<23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Forespørsel
1000BASE-EXSFP-55-KM401.25G40km1550nm-5 ~ 0dBm<23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Forespørsel
1000BASE-ZXSFP-55-KM801.25G80km1550nm-5 ~ 0dBm<23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Forespørsel
1000BASE-EZXSFP-55-KM1001.25G100km1550nm-5 ~ 0dBm<31dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Forespørsel
1000BASE-EZXSFP-55-KM1201.25G120km1550nm-5 ~ 0dBm<31dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Forespørsel
1000BASE-EZXSFPEZX-55-KM1601.25G160km1550nm-5 ~ 0dBm<31dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Forespørsel
1000BASE-TSFP-T-M10010 / 100 / 1000M100m///RJ-450 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Forespørsel
1000BASE-T1000BASE-T-M1001000M100m///RJ-450 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Forespørsel
100BASE-T100BASE-T-100M100M100m///RJ-450 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Forespørsel

Sammenbrudd Selvkontroll Effektiv og praktisk

Med innebygd DDM/DOM deteksjonsfunksjon, kan sanntidsdeteksjon av fem måleparametere raskt finne feilpunktene, redusere vedlikeholdsbelastningen, forbedre systemets pålitelighet og sikre arbeidseffektivitet.

1000BASE SFP DOM LC Transceiver Modul selvkontroll

Kompatible merker

Mye kompatibel med Cisco, Huawei, H3C, ZTC og andre SFP -optiske svitsjer, rutere, brannmurer, nettverkskort, etc.


Produktpakke

未 标题-1


Vis deg vår produksjonslinje

KONTAKT