Alle Kategorier
EN
D1
D2
D4
10G DWDM C-bånd Tunable SFP+ 50GHz 80km DOM LC SMF Transceiver Module
10G DWDM C-bånd Tunable SFP+ 50GHz 80km DOM LC SMF Transceiver Module
10G DWDM C-bånd Tunable SFP+ 50GHz 80km DOM LC SMF Transceiver Module

10G DWDM C-bånd Tunable SFP+ 50GHz 80km DOM LC SMF Transceiver Module


Delenummer:

SK-10G-DWDM-KM80-T

Vare Spotlights:

Støtter 9.95Gb / s til 11.3Gb / s bithastigheter

50 GHz ITU -kanalavstand med integrert bølgelengdeskap

Monolitisk integrert fullt C-bånds tunerbar sender og APD-mottak

Gjelder for 80 km SMF -tilkobling

I samsvar med SFF-8413 og IEE802.3ae

Hot Pluggable SFP+ MSA -kompatibel

Fullt kompatibel med 200+ leverandører

Hus av metall for overlegen EMI-ytelse

RoHS -kompatibel og blyfri 

Driftstemperatur: 0 til +70 ° C

Beskrivelse

Tunable DWDM SFP+ 80km sender/mottaker er en integrert fiberoptisk transceiver som gir en seriell høyhastighets forbindelse med signalhastigheter fra 9.95 Gb/s til 11.3 Gb/s. Modulen er i samsvar med 10 Gigabit Enhanced Small Form Factor Pluggable (SFP+) multisource agreement-MSA (SFF-8431) og SFF-8432 , SFF-8690 , SFF 8472. Den overholder ITU-T G.698.1-standarden med 50 GHz kanalavstand for SONET/SDH, IEEE DWDM 10GBASE-ZR for 80 km rekkevidde (Ethernet) og DWDM 10GFC for 80 km rekkevidde (Fiber Channel) applikasjoner. 

Transceiveren integrerer mottaker- og senderbanen på en modul. Transceiveren inneholder en C-båndsinnstilt integrert Mach-Zehnder (MZ) laser, som muliggjør dataoverføring over single-mode fiber gjennom en industristandard LC-kontakt. På mottakersiden gjenopprettes datastrømmen på 10 Gbps fra en APD/ trans-impedansforsterker og sendes til en utgangsdriver. Denne modulen har et elektrisk pluggbart grensesnitt.


Spesifikasjoner

Optiske spesifikasjoner

Parameter

symbol

Min.

Typisk

max.

Enhet

Merknader

Transmitter

Gjennomsnittlig optisk effekt

Surmule

-1


3

dBm

1

Frekvens Stabilitet (BOL)


ƒc -1.5


ƒc +1.5

GHz

2

Frekvens Stabilitet (EOL)


ƒc –2.5


ƒc +2.5

GHz

2

Senterbølgelengdeavstand



50


GHz

3

Optisk utryddelsesforhold

ER

8.2



dB


Optisk utryddelsesforhold

SMSR

35



dB


Side M.ode undertrykkelse Rasjo

Poff



-30

dBm


Gjennomsnittlig startkraft (laser av)







Output Eye Mask

I samsvar med IEEE 802.3ae

Mottaker

med Dispersjon 0 ps/nm

RSENS



-23

dBm

@9.95, 10.3, 10.5 Gbps, BER = 10^-12



-27

@10.709Gbps, BER = 10^-4



-27

@11.1 Gbps, BER = 10^-4



-26.5

@11.3 Gbps, BER = 10^-4

Rx Følsomhet med Dispersjon –400 til +1450 ps/nm




-21


@9.95, 10.3, 10.5 Gbps, BER = 10^-12




-25


@10.709Gbps, BER = 10^-4




-25


@11.1 Gbps, BER = 10^-4




-24


@11.3 Gbps, BER = 10^-4

Inngangsmetningseffekt (overbelastning)

Psat

-6



dBm


Bølgelengdeområde

λC

1480


1580

nm


LOS De-assert

TAP



-27

dBm


LOS Hevde

LOSA

-36



dBm


LOS Hysterese


0.5



dB


Merknader:

1. Utgangseffekten er strøm koblet til en 9/125 mm single-mode fiber.

2. ƒc referer til side 2 frekvensraden i Tunable DWDM SFP+ 80km bølgelengdeguide,og testtilstanden reflekterer effekten til senderen lavere enn -27dBm.

3. Tilsvarer omtrent 0.4 nm

 

Electrical Spesifikasjoner

Parameter

symbol

Min.

Typisk

max.

Enhet

Merknader

Forsyningsspenningen

Vcc

3.14

3.3

3.46

V


Matningsström

Icc



500

mA


Transmitter

Inngang Diferential Impedans

ohm


100


Ω

1

Differensial D.ata jegnput Sfløy

Vin, pp

240


910

mV


Overfør deaktiver spenning

Vdis

Vcc – 1.3


Vcc

V


Send aktivere spenning

Kom

Vee


Avgift + 0.8

V

2

TX_FAULT Spenning-Høy


Vcc – 1.3


Vcc

V


TX_FAULT Spenning-lav


Vee


Avgift + 0.8

V


Mottaker

Differensial D.ata Outgang Sfløy

Vout, pp

350


800

mV

3

Data Outgang Rjeg sattjeg meg

tr

30



ps

4

Data Outgang Falle T.jeg meg

tf

30



ps

4

LOS Feil


Vcc – 1.3


VccHOST

V

5

LOS Normal


Vee


Avgift + 0.8

V

5

Merknader:

1. Koblet direkte til TX data input pins. AC koblet deretter.

2. Eller åpen krets.

3. Opptil 100 ohm differensiell avslutning.

4. Disse er ufiltrerte 20-80% verdier

5. Tap av signal er LVTTL. Logikk 0 indikerer normal drift; logikk 1 indikerer at det ikke er oppdaget noe signal.

 

Søknad

1. DWDM 10GBASE-ZR/ZW 10G Ethernet

2. DWDM 80KM 10G fiberkanal

3. DWDM SONET OC-192 & SDH STM-64


Kompatible merker

1626154024878047.png

KONTAKT