Alle Kategorier
EN
DSC08783
DSC08796
DSC08782
100G QSFP28 aktiv optisk kabel, 1 ~ 20m
100G QSFP28 aktiv optisk kabel, 1 ~ 20m
100G QSFP28 aktiv optisk kabel, 1 ~ 20m

100G QSFP28 aktiv optisk kabel, 1 ~ 20m


Delenummer:

SK-100GQSFP28-AOC

Vare Spotlights:

4 uavhengige full dupleks kanaler

Opptil 25.78 Gb/s datahastighet per kanal

QSFP MSA -kompatibel

Maksimalt strømforbruk 3.5 W Hver terminal

RoHS-6-kompatibel

Opptil 100m OM4 MMF -overføring

Driftstemperatur: 0 til 70oC

Enkel 3.3 V strømforsyning

Beskrivelse

Dette produktet er en parallell aktiv optisk kabel (AOC) med høy datahastighet, for å overvinne båndbreddebegrensningen til tradisjonell kobberkabel. Dette produktet konverterer de parallelle elektriske inngangssignalene til parallelle optiske signaler (lys), av en drevet VCSEL -array (Vertical Cavity Surface Emitting Laser). Lyset forplanter seg gjennom båndfibrene individuelt og fanges opp av fotodiodearrayen. De optiske signalene konverteres til parallelle elektriske signaler og sendes ut. Følgelig har hver terminal på kabelen 8 porter, 4 for dataoverføring og 4 for datamottak, for å gi totalt 100 Gb/s datautveksling. 

AOC tilbyr 4 uavhengige dataoverføringskanaler og 4 datamottakskanaler via multimodebåndfibrene, som hver kan operere med 25 Gb/s. Følgelig kan en samlet datahastighet på 100 Gb/s over 100 meter overføring oppnås med dette produktet, for å støtte den ultra-raske datautvekslingen. Produktet er designet med formfaktor, optisk/elektrisk tilkobling i henhold til QSFP Multi-Source Agreement (MSA). Den er designet for å møte de tøffeste ytre driftsforholdene, inkludert temperatur, fuktighet og EMI -forstyrrelser

Spesifikasjoner

Produktspesifikasjoner

Connector TypeQSFP28 til QSFP28
Maks datafrekvens100Gbps
Minimum bøyeradius7.5mm
Kabellengde1-20m
Jakke materialeOFNP
Temperatur0 til 70 ° C (32 til 158 ° F)
protokoller100G Ethernet, InfiniBand 4xFDR/EDR


Søknad

1. 100G Ethernet

2. Infiniband EDR


Kompatible merker

100G QSFP28 aktiv optisk kabel, 1 ~ 20m

KONTAKT