सबै श्रेणियाँ
EN

अप्टिकल मोड्युल BestRDH १०२ ३//२ को सबैभन्दा राम्रो बिक्रि

प्रकाशित समय: २०२०-०2021-०07 दृश्य: 45

ब्रान्ड: एरिक्सन
भाग संख्या: RDH 102 39/2
प्रकार: फाइबर अप्टिक Transceivers, तार, अप्टिकल मोड्युल
फारम कारक: SFP+
पुग्न: 40 किमी
तरंगदैर्ध्य: 1550nm
प्रसारण मिडिया: MM
केबल कनेक्टर: LC
DOM (डिजिटल अप्टिकल निगरानी): हो
विवरण: एरिक्सन RDH 102 39/2, XFP SM 10GB -ER 40km 1550nm -5/+70C Skyward टेलिकम प्रयोग गरीएको र नवीकरण गरिएको नेटवर्क र दूरसंचार उपकरणहरुको अल्काटेल, Huawei, नोकिया, एरिक्सन र ZTE जस्ता ब्रान्डहरु को लागी 9 बर्ष भन्दा बढी पेशेवर आपूर्तिकर्ता हो, सिस्को आदि
तपाईं हामीलाई किन छान्नुहुन्छ:
-दूरसंचार उपकरण मा 9 बर्ष को अनुभव
-३ महिना वारेन्टी
--२०००+ दुनिया भर बाट ग्राहकहरु
-90 ०% सम्म छुट।
हामी एरिक्सन को अन्य अप्टिकल मोड्युलहरु को एक ठूलो संख्या प्रदान गर्दछौं। यदि तपाइँसँग कुनै आवश्यकताहरु छन्, कृपया https // www.skywardtel.com मा जानुहोस्, वा ईमेल गर्नुहोस् [ईमेल सुरक्षित]