सबै श्रेणियाँ
EN
DSC07073
DSC09397 ---
२ (१)-
40GBASE QSFP+ डोम ट्रान्सीभर मोड्युल
40GBASE QSFP+ डोम ट्रान्सीभर मोड्युल
40GBASE QSFP+ डोम ट्रान्सीभर मोड्युल

40GBASE QSFP+ डोम ट्रान्सीभर मोड्युल


आइटम स्पटलाइट्स:

१०३.१ जीबी/एस कुल बिट दर को समर्थन गर्दछ

MMF OM300 मा ३०० मिटर र SMF मा ४० किमी सम्म

उद्योग मानक मार्फत MMF अप्टिकल जडान MPO/MTP समाप्त फाइबर रिबन

850nm/1310nm एकाधिक तरंगदैर्ध्य वैकल्पिक

एकल 1x12 MPO/MTP रिसेप्टेकल वा डुप्लेक्स LC

एकल 3.3.VV बिजली आपूर्ति

२००+ विक्रेताहरु संग पूर्ण रूपले उपयुक्त

हट प्लगेबल QSFP+ MSA अनुरूप

न्यून पावर खपत

सुपीरियर ईएमआई प्रदर्शन को लागी सबै धातु आवास

विवरण

QSFP+ एक नयाँ बहु स्रोत सम्झौता (MSA) उच्च गति आवेदन, जो एक pluggable इन्टरफेस मा डाटा को चार च्यानलहरु प्रदान को लागी हो। प्रत्येक च्यानल 10Gbps मा डाटा स्थानान्तरण गर्न सक्षम छ र कुल 40Gbps समर्थन गर्दछ। 40Gbps QSFP+ ट्रान्सीभर Infiniband र 40GBASE-SR4/CSR4/LR4/ER4 अनुप्रयोगहरूको लागि राम्रोसँग उपयुक्त छ। स्काईवार्ड टेलिकमले OEM सेवा र तेस्रो-पक्ष (सिस्को, जुनिपर, एचपी, डेल आदि) मिल्दो फाइबर ओप्टिक ट्रान्सीभरहरू आपूर्ति गर्दछ।


आवेदन 

1. डाटा केन्द्रहरू अन्तरसम्बन्ध

2. १०० जी ईथरनेट

3. स्विच र राउटर

4. Infiniband QDR

निर्दिष्टीकरण

अर्डर जानकारी

दूरसंचार र डाटा केन्द्र १०० Gigabit ईथरनेट स्विच को लागी प्रत्यक्ष जडान समाधान

प्याकेजभाग संख्याडाटा दरपुग्नुवेभलम्बाइTX आउटपुटRX संवेदनशीलताइन्टरफेससंचालन
 तापमान
डाटा पाना
40GBASE-SR4QSFP+-85-M10040G150m850nm-7.6। 1dBm<-11.1dBmMTP / MPO० ~ ℃० ℃जांच
40GBASE-CSR4QSFP+-85-M30040G300m850nm-7.5। 0dBm<-9.9dBmMTP / MPO० ~ ℃० ℃जांच
40GBASE-LR4QSFP+-31-KM1040G10 किमी1310nm-7। 2.3dBm<-11.5dBmLC० ~ ℃० ℃जांच
40GBASE-ER4QSFP+-31-KM4040G40 किमी1310nm-2.7। 4.5dBm<-21.2dBmLC० ~ ℃० ℃जांच



ब्रेकडाउन आत्म जाँच कुशल र सुविधाजनक

अन्तर्निर्मित DDM/DOM पत्ता लगाउने प्रकार्य संग, पाँच मापन मापदण्डहरु को वास्तविक समय पत्ता लगाउन छिटो गल्ती बिन्दुहरु पत्ता लगाउन सक्नुहुन्छ, तपाइँको रखरखाव कार्यभार कम गर्न, प्रणाली विश्वसनीयता सुधार गर्न र कार्य दक्षता सुनिश्चित गर्न सक्नुहुन्छ।

40GBASE QSFP + DOM LC ट्रान्सीभर मोड्युलहरू आत्म जाँच

मिल्दो ब्रान्डहरू

सिस्को, Huawei, H3C, ZTC र अन्य SFP अप्टिकल स्विच, राउटर, फायरवाल, नेटवर्क कार्ड, आदि संग व्यापक संगत।

सिस्को, Huwei, H3C, ZTC र अन्य SFP अप्टिकल स्विच, राउटर, फायरवाल, नेटवर्क कार्ड, आदि संग व्यापक संगत।


उत्पादन प्याकेज

उत्पादन प्याकेज


तपाइँ हाम्रो उत्पादन लाइन देखाउनुहोस्

INQUIRY