सबै श्रेणियाँ
EN
40G
40G QSFP+ 4x10G SFP+ ब्रेकआउट सक्रिय अप्टिकल केबल, 1 ~ 15m

40G QSFP+ 4x10G SFP+ ब्रेकआउट सक्रिय अप्टिकल केबल, 1 ~ 15m


भाग संख्या:

SK-4x10GSFP+-AOC

आइटम स्पटलाइट्स:

प्रसारण डाटा दर 10.3Gbit/s प्रति च्यानल

कनेक्टर १: QSFP+ (SFF-1) 

कनेक्टर 2: 4 x SFP+ (SFF-8431)

केबल प्रकार: सक्रिय अप्टिकल केबल (AOC) केबल

850nm VCSEL ट्रांसमीटर, पिन फोटो डिटेक्टर रिसीभर, सम्म

OM300 MMF मा 3m

उपलब्ध लम्बाई (मीटर मा): 1-15

तातो प्लग्जेबल

व्यवस्थापन इन्टरफेस र डिजिटल डायग्नोस्टिक निगरानी (DDM)

I2C मार्फत

समर्थन आरएक्स आउटपुट पूर्व जोर

वाणिज्यिक तापमान दायरा (COM): 0 ~ 70 ° C

कम पावर अपव्यय: QSFP+ अन्त मा 1.3W भन्दा कम, कम भन्दा कम

SFP+ अन्त्य मा 1W

RoHS-6 अनुरूप

विवरण

40GBASE QSFP+ 4 x SFP+ सक्रिय अप्टिकल केबल 4 x 10 Gb/s समानांतर सक्रिय अप्टिकल केबल भण्डारण, डाटा, र उच्च प्रदर्शन कम्प्युटि inter अन्तर कनेक्टिविटी को लागी हो। यो बिन्दु-देखि-बहुबिन्दु कन्फिगरेसनमा रिबन केबलहरु मा १० Gb/s डाटा को चार अलग धाराहरु प्रसारण। केबल एक छेउमा एक QSFP+ मोड्युल र अर्को छेउमा चार अलग SFP+ मोड्युल समावेश गर्दछ।


प्रमाणित VCSEL array प्रविधिमा आधारित र MSA-compliant QSFP+ र SFP+ उच्च-घनत्व कनेक्टरहरूसँग डिजाइन गरिएको, यी केबलहरू कम्प्याक्ट, हल्का वजन र कम पावर हुन्।

निर्दिष्टीकरण

उत्पादन विशिष्टताहरु

कनेक्टर प्रकारQSFP+ ४ SFP+ मा
अधिकतम डेटा दर40Gbps
न्यूनतम बेन्ड रेडियस7.5mm
केबल लम्बाइ1-15m
जैकेट सामाग्रीOFNP
तापमान० देखि °० डिग्री सेल्सियस (to२ देखि १०0 ° एफ)
प्रोटोकोलहरू40G InfiniBand 8x DDR, 4x QDR, 10G/40Gigabit ईथरनेट, फाइबर च्यानल


आवेदन

1. 40 गीगाबिट ईथरनेट

2. फाइबर च्यानल आवेदन

3. InfiniBand QDR, SDR, DDR

४. उच्च प्रदर्शन कम्प्युटिंग क्लस्टर

5. सर्भरहरू, स्विचहरू, भण्डारण र होस्ट कार्ड एडेप्टरहरू

6. नेटवर्क हस्तक्षेप कार्डहरू (NICs)


मिल्दो ब्रान्डहरू

40G QSFP+ 4x10G SFP+ ब्रेकआउट सक्रिय अप्टिकल केबल, 1 ~ 15m

INQUIRY