सबै श्रेणियाँ
EN
111
SFP1G-SX
DSC07038
DSC07001
1000BASE SFP डोम नियंत्रण रेखा ट्रान्सीभर मोड्युल
1000BASE SFP डोम नियंत्रण रेखा ट्रान्सीभर मोड्युल
1000BASE SFP डोम नियंत्रण रेखा ट्रान्सीभर मोड्युल
1000BASE SFP डोम नियंत्रण रेखा ट्रान्सीभर मोड्युल

1000BASE SFP डोम नियंत्रण रेखा ट्रान्सीभर मोड्युल


आइटम स्पटलाइट्स:

Multimode/Single Mode Optional

Transmission Distance 100m-160km

850nm/1310nm/1550nm Multiple Wavelengths Optional

२००+ विक्रेताहरु संग पूर्ण रूपले उपयुक्त

तातो Pluggable SFP MSA अनुरूप

न्यून पावर खपत

सुपीरियर ईएमआई प्रदर्शन को लागी सबै धातु आवास

विवरण

Skyward Telecom offers an extensive range of compatible optical and copper transceivers to fit yorequirements. All transceivers are standards-based and comply with the   MSA (Multi-Source Agreement). Our 1G transceivers distance range from 100m to 160km and cover optical and copper transceivers such as 100/1000BASE-T, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX, 1000BASE-EX, 1000BASE-ZX, 1000BASE-EZX.


आवेदन 

G. गिगाबिट ईथरनेट

२. फाइबर च्यानल

3. स्विच इन्टरफेस स्विच गर्नुहोस्

4. ब्याकप्लेन अनुप्रयोगहरु स्विच

5. राउटर/सर्भर इन्टरफेस

6. अन्य अप्टिकल प्रसारण प्रणालीहरु

निर्दिष्टीकरण

अर्डर जानकारी

Direct Connection for 10G SFP+ Transceivers


प्याकेजभाग संख्याडाटा दरपुग्नुवेभलम्बाइTX आउटपुटRX संवेदनशीलताइन्टरफेससंचालन
 तापमान
डाटा पाना
1000BASE-SXSFP-85-M5501.25G550m850nm-9.5। -3dBm<-18dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE-SXSFP-31-KM21.25G2 किमी1310nm-9। -3dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE-LXSFP-31-KM101.25G10 किमी1310nm-9। -3dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE-LXSFP-31-KM201.25G20 किमी1310nm-9 ~ - 3dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE-EXSFP-31-KM401.25G40 किमी1310nm-5। 0dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE-EXSFP-55-KM401.25G40 किमी1550nm-5। 0dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE-ZXSFP-55-KM801.25G80 किमी1550nm-5। 0dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE-EZXSFP-55-KM1001.25G100 किमी1550nm-5। 0dBm<-31dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE-EZXSFP-55--KM1201.25G120 किमी1550nm-5। 0dBm<-31dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE-EZXSFPEZX-55-KM1601.25G160 किमी1550nm-5। 0dBm<-31dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE-TSFP-T-M100१० / १०० / १०००M100m///आरजे-45० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE-T1000BASE-T-M1001000M100m///आरजे-45० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
100BASE-T100BASE-T-100M100M100m///आरजे-45० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच

ब्रेकडाउन आत्म जाँच कुशल र सुविधाजनक

अन्तर्निर्मित DDM/DOM पत्ता लगाउने प्रकार्य संग, पाँच मापन मापदण्डहरु को वास्तविक समय पत्ता लगाउन छिटो गल्ती बिन्दुहरु पत्ता लगाउन सक्नुहुन्छ, तपाइँको रखरखाव कार्यभार कम गर्न, प्रणाली विश्वसनीयता सुधार गर्न र कार्य दक्षता सुनिश्चित गर्न सक्नुहुन्छ।

1000BASE SFP DOM LC Transceiver Modulesself check

मिल्दो ब्रान्डहरू

सिस्को, Huawei, H3C, ZTC र अन्य SFP अप्टिकल स्विच, राउटर, फायरवाल, नेटवर्क कार्ड, आदि संग व्यापक संगत।


उत्पादन प्याकेज

未 标题 -1


तपाइँ हाम्रो उत्पादन लाइन देखाउनुहोस्

INQUIRY