सबै श्रेणियाँ
EN
140440
140445A1
140434
1000BASE BIDI SFP डोम LC SMF ट्रान्सीभर मोड्युल
1000BASE BIDI SFP डोम LC SMF ट्रान्सीभर मोड्युल
1000BASE BIDI SFP डोम LC SMF ट्रान्सीभर मोड्युल

1000BASE BIDI SFP डोम LC SMF ट्रान्सीभर मोड्युल


आइटम स्पटलाइट्स:

1.25Gb / s डाटा लिंकहरू सम्म

SMF मा 120km प्रसारण दूरी सम्म 

२००+ विक्रेताहरु संग पूर्ण रूपले उपयुक्त

तातो Pluggable SFP MSA अनुरूप

न्यून पावर खपत

समर्थन डिजिटल नैदानिक ​​निगरानी इन्टरफेस

एकल + 3.3.V वी बिजली आपूर्ति

सुपीरियर ईएमआई प्रदर्शन को लागी सबै धातु आवास

विवरण

Skyward दूरसंचार BIDI SFP एकल एकल मोड फाइबर (SMF) मा सञ्चालन अप्टिकल ट्रान्सीभर मोड्युल को एक श्रृंखला हो। तिनीहरू फास्ट ईथरनेट, गिगाबिट ईथरनेट, फाइबर च्यानल, र SONET/SDH लि ,्क, SFP एमएसए संग अनुरूप मा प्रयोग को लागी डिजाइन गरीएको हो। डिजिटल निदान कार्यहरु उपलब्ध छन्। अप्टिकल ट्रान्सीभर RoHS अनुरूप छन्। Sopto आपूर्ति OEM सेवा र तेस्रो-पक्ष (सिस्को, जुनिपर, HP, Dell आदि) संगत फाइबर अप्टिक transceivers।


आवेदन 

G. गिगाबिट ईथरनेट

२. फाइबर च्यानल

3. स्विच इन्टरफेस स्विच गर्नुहोस्

4. ब्याकप्लेन अनुप्रयोगहरु स्विच

5. राउटर/सर्भर इन्टरफेस

6. अन्य अप्टिकल प्रसारण प्रणालीहरु

निर्दिष्टीकरण

अर्डर जानकारी

प्याकेजभाग संख्याडाटा दरपुग्नुवेभलम्बाइTX आउटपुटRX संवेदनशीलताइन्टरफेससंचालन
 तापमान
डाटा पाना
1000BASE BIDISFP-31/55-KM3U1.25G3 किमी1310 / 1550nm-10। -4dBm<-22dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-55/31-KM3D1.25G3 किमी1550 / 1310nm-10। -4dBm<-22dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-31/55-KM10U1.25G10 किमी1310 / 1550nm-9 ~ 0dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-55/31-KM10D1.25G10 किमी1550 / 1310nm-9 ~ 0dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-31/49-KM10U1.25G10 किमी1310 / 1490nm-9। -3dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-49/31-KM10D1.25G10 किमी1490 / 1310nm-9। -3dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-31/55-KM20U1.25G20 किमी1310 / 1550nm-9 ~ 0dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-55/31-KM20D1.25G20 किमी1550 / 1310nm-9 ~ 0dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-31/49-KM20U1.25G20 किमी1310 / 1490nm-9। -3dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-49/31-KM20D1.25G20 किमी1490 / 1310nm-9। -3dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-31/55-KM40U1.25G40 किमी1310 / 1550nm-5 ~ 0dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-55/31-KM40D1.25G40 किमी1550 / 1310nm-5 ~ 0dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-31/49-KM40U1.25G40 किमी1310 / 1490nm-9। -3dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-49/31-KM40D1.25G40 किमी1490 / 1310nm-9। -3dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-31/55-KM60U1.25G60 किमी1310 / 1550nm-3। 2dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-55/31-KM60D1.25G60 किमी1550 / 1310nm-3। 2dBm<-23dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-49/55-KM80U1.25G80 किमी1490 / 1550nm० ~ १०dBm<-30dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-55/49-KM80D1.25G80 किमी1550 / 1490nm० ~ १०dBm<-30dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-49/55-KM100U1.25G100 किमी1490 / 1550nm० ~ १०dBm<-30dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-55/49-KM100D1.25G100 किमी1550 / 1490nm० ~ १०dBm<-30dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-49/55-KM120U1.25G120 किमी1490 / 1550nm० ~ १०dBm<-30dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
1000BASE BIDISFP-55/49-KM120D1.25G120 किमी1550 / 1490nm० ~ १०dBm<-30dBmLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच

ब्रेकडाउन आत्म जाँच कुशल र सुविधाजनक

अन्तर्निर्मित DDM/DOM पत्ता लगाउने प्रकार्य संग, पाँच मापन मापदण्डहरु को वास्तविक समय पत्ता लगाउन छिटो गल्ती बिन्दुहरु पत्ता लगाउन सक्नुहुन्छ, तपाइँको रखरखाव कार्यभार कम गर्न, प्रणाली विश्वसनीयता सुधार गर्न र कार्य दक्षता सुनिश्चित गर्न सक्नुहुन्छ।

1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF ट्रान्सीभर मोड्युलहरू सेल्फ चेक

मिल्दो ब्रान्डहरू

सिस्को, Huawei, H3C, ZTC र अन्य SFP अप्टिकल स्विच, राउटर, फायरवाल, नेटवर्क कार्ड, आदि संग व्यापक संगत।

सिस्को, Huawei, HP, नोकिया र अन्य SFP अप्टिकल स्विच, राउटर, फायरवाल, नेटवर्क कार्ड, आदि संग व्यापक संगत।


उत्पादन प्याकेज

未 标题 -1


तपाइँ हाम्रो उत्पादन लाइन देखाउनुहोस्

INQUIRY