सबै श्रेणियाँ
EN
1
DSC06157-
DSC09410
DSC08684
8092
१०GBASE SFP+ डोम नियंत्रण रेखा ट्रान्सीभर मोड्युल
१०GBASE SFP+ डोम नियंत्रण रेखा ट्रान्सीभर मोड्युल
१०GBASE SFP+ डोम नियंत्रण रेखा ट्रान्सीभर मोड्युल
१०GBASE SFP+ डोम नियंत्रण रेखा ट्रान्सीभर मोड्युल
१०GBASE SFP+ डोम नियंत्रण रेखा ट्रान्सीभर मोड्युल

१०GBASE SFP+ डोम नियंत्रण रेखा ट्रान्सीभर मोड्युल


आइटम स्पटलाइट्स:

बहुमोड/एकल मोड ऐच्छिक

प्रसारण दूरी 30m-100km

850nm/1310nm/1550nm बहु तरंग लम्बाइ वैकल्पिक

२००+ विक्रेताहरु संग पूर्ण रूपले उपयुक्त

तातो Pluggable SFP+ MSA अनुरूप

न्यून पावर खपत

सुपीरियर ईएमआई प्रदर्शन को लागी सबै धातु आवास

विवरण

Skyward Telecom ले यो फिट गर्न मिल्दो अप्टिकल र तामा ट्रान्सीभरहरूको विस्तृत दायरा प्रदान गर्दछ।आवश्यकताहरु। सबै ट्रान्ससिभरहरू मापदण्डमा आधारित हुन्छन् र MSA (बहु-स्रोत सम्झौता) को पालना गर्छन्। हाम्रो १० जी ट्रान्सीभर दूरी १०० मी बाट १०० किलोमिटर सम्म र दायरा अप्टिकल र तामा ट्रान्सीभरहरु लाई जस्तै 10G-T, 10G-SR, 10G-LR, 10G-LRM, 10G-ER, 10G-ZR।


कम बिजुली खपत, उच्च गति को विशेषता, यो १० जी SFP+ ट्रान्सीभर डाटा केन्द्र, उद्यम को लागी आदर्श होतारि close कोठरी, सेवा प्रदायक यातायात आवेदन, रेडियो र बेसब्याण्ड एकाइ, आदि।


आवेदन 

1. १०० जी ईथरनेट

२. १० जी फाइबर च्यानल (FEC संग/बिना)

निर्दिष्टीकरण

अर्डर जानकारी

आवेदन


प्याकेजभाग संख्याडाटा दरपुग्नुवेभलम्बाइTX आउटपुटRX संवेदनशीलताविद्युत उपभोगइन्टरफेससंचालन
 तापमान
डाटा पाना
२GB जीबीएएसई - एसआरSFP+-85-M30010G300m850nm-6.5। -1dBm<-11.1dBm≤0.6WLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
10GBASE-LRMSFP+-31-M22010G220m1310nm-6.5। -0.5dBm<-6.5dBm≤1.2WLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
10GBASE-LRSFP+-31-KM1010G10 किमी1310nm-8.2। 0.5dBm<-14.4dBm≤1.2WLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
10GBASE-ERSFP+-31-KM4010G40 किमी1310nm० ~ १०dBm<-16dBm≤1.2WLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
10GBASE-ERSFP+-55-KM4010G40 किमी1550nm-3। 3dBm<-14.1dBm≤1.2WLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
10GBASE-ZRSFP+-55-KM8010G80 किमी1550nm० ~ १०dBm<24dBm≤1.4WLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
10GBASE-ZRSFP+-55-KM10010G100 किमी1550nm० ~ १०dBm<24dBm≤1.4WLC० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच
10GBASE-TSFP+-T-M3010G30m////आरजे-45० ~ ℃० ℃
-40 ~ 85 ℃
जांच


ब्रेकडाउन आत्म जाँच कुशल र सुविधाजनक

अन्तर्निर्मित DDM/DOM पत्ता लगाउने प्रकार्य संग, पाँच मापन मापदण्डहरु को वास्तविक समय पत्ता लगाउन छिटो गल्ती बिन्दुहरु पत्ता लगाउन सक्नुहुन्छ, तपाइँको रखरखाव कार्यभार कम गर्न, प्रणाली विश्वसनीयता सुधार गर्न र कार्य दक्षता सुनिश्चित गर्न सक्नुहुन्छ।

आत्म जाँच

मिल्दो ब्रान्डहरू

सिस्को, Huwei, H3C, ZTC र अन्य SFP अप्टिकल स्विच, राउटर, फायरवाल, नेटवर्क कार्ड, आदि संग व्यापक संगत।


उत्पादन प्याकेज

未 标题 -1


तपाइँ हाम्रो उत्पादन लाइन देखाउनुहोस्

INQUIRY