सबै श्रेणियाँ
EN
1
2-1
QSFP28-LR4
100GBASE QSFP28 डोम ट्रान्सीभर मोड्युल
100GBASE QSFP28 डोम ट्रान्सीभर मोड्युल
100GBASE QSFP28 डोम ट्रान्सीभर मोड्युल

100GBASE QSFP28 डोम ट्रान्सीभर मोड्युल


आइटम स्पटलाइट्स:

१०३.१ जीबी/एस कुल बिट दर को समर्थन गर्दछ

बहुमोड/एकल मोड ऐच्छिक

प्रसारण दूरी 100m-100km

850nm/1310nm एकाधिक तरंगदैर्ध्य वैकल्पिक

एकल 3.3.VV बिजली आपूर्ति

२००+ विक्रेताहरु संग पूर्ण रूपले उपयुक्त

तातो Pluggable SFP+ MSA अनुरूप

न्यून पावर खपत

सुपीरियर ईएमआई प्रदर्शन को लागी सबै धातु आवास

विवरण

Skyward दूरसंचार 100GBASE QSFP28 अप्टिकल ट्रान्सीभर मोड्युल 100km सम्म 40GBASE ईथरनेट throughput मा प्रयोग को लागी डिजाइन गरीएको हो। डिजिटल डायग्नोस्टिक्स प्रकार्यहरु I2C इन्टरफेस को माध्यम बाट उपलब्ध छन्, QSFP28 MSA द्वारा निर्दिष्ट गरीएको छ, वास्तविक समय अपरेटि parameters मापदण्डहरु को लागी पहुँच को अनुमति दिन। यी सुविधाहरु संग, यो सजीलो स्थापित गर्न को लागी, तातो swappable ट्रान्सीभर विभिन्न अनुप्रयोगहरु मा प्रयोग गर्न को लागी उपयुक्त छ, जस्तै डाटा केन्द्रहरु, उच्च प्रदर्शन कम्प्युटि networks नेटवर्क, उद्यम कोर र वितरण परत अनुप्रयोगहरु।


आवेदन 

1. १०० जी ईथरनेट

२. १० जी फाइबर च्यानल (FEC संग/बिना)

निर्दिष्टीकरण

अर्डर जानकारी

दूरसंचार र डाटा केन्द्र १०० Gigabit ईथरनेट स्विच को लागी प्रत्यक्ष जडान समाधान

प्याकेजPartNumberडाटा दरपुग्नुवेभलम्बाइTX आउटपुटRX संवेदनशीलताइन्टरफेससंचालन
 तापमान
डाटा पाना
100GBASE-SR4QSFP28- 85-M100100G100m850nm-8.4। 2.4dBm<-10.3dBmMTP / MPO० ~ ℃० ℃जांच
100GBASE-CWDM4QSFP28-31-KM2100G2 किमी1310nm-6.5। 2.5dBm<-11.5dBmLC० ~ ℃० ℃जांच
100GBASE-4WDMQSFP28-31-KM10100G10 किमी1310nm-6.5। 2.5dBm<-13dBmLC० ~ ℃० ℃जांच
100GBASE-LR4QSFP28-31-KM10100G10 किमी1310nm-4.3। 4.5dBm<-10.6dBmLC० ~ ℃० ℃जांच
100GBASE-LR4QSFP28-31-KM10100G10 किमी1310nm-4.3। 4.5dBm<-8.6dBmLC० ~ ℃० ℃जांच
112G -0.6। 4dBm<-8.4dBm
100GBASE-ER4QSFP28-31-KM40100G40 किमी1310nm-2.9। 4.5dBm<-20.9dBmLC० ~ ℃० ℃जांच
100GBASE-ER4QSFP28-31-KM40100G40 किमी1310nm-2.5। 2.9dBm<-15dBmLC० ~ ℃० ℃जांच
112G-1। 3.3dBm<-19dBm


ब्रेकडाउन आत्म जाँच कुशल र सुविधाजनक

अन्तर्निर्मित DDM/DOM पत्ता लगाउने प्रकार्य संग, पाँच मापन मापदण्डहरु को वास्तविक समय पत्ता लगाउन छिटो गल्ती बिन्दुहरु पत्ता लगाउन सक्नुहुन्छ, तपाइँको रखरखाव कार्यभार कम गर्न, प्रणाली विश्वसनीयता सुधार गर्न र कार्य दक्षता सुनिश्चित गर्न सक्नुहुन्छ।

100G QSFP28 ट्रान्सीभर आत्म परीक्षण केन्द्र मा जाँच

मिल्दो ब्रान्डहरू

सिस्को, Huawei, H3C, ZTC र अन्य SFP अप्टिकल स्विच, राउटर, फायरवाल, नेटवर्क कार्ड, आदि संग व्यापक संगत।

सिस्को, Huwei, H3C, ZTC र अन्य SFP अप्टिकल स्विच, राउटर, फायरवाल, नेटवर्क कार्ड, आदि संग व्यापक संगत।


उत्पादन प्याकेज

उत्पादन प्याकेज


तपाइँ हाम्रो उत्पादन लाइन देखाउनुहोस्

INQUIRY