सबै श्रेणियाँ
EN
DSC08783
DSC08796
DSC08782
100G QSFP28 सक्रिय अप्टिकल केबल, 1 ~ 20m
100G QSFP28 सक्रिय अप्टिकल केबल, 1 ~ 20m
100G QSFP28 सक्रिय अप्टिकल केबल, 1 ~ 20m

100G QSFP28 सक्रिय अप्टिकल केबल, 1 ~ 20m


भाग संख्या:

SK-100GQSFP28-AOC

आइटम स्पटलाइट्स:

4 स्वतन्त्र पूर्ण डुप्लेक्स च्यानलहरु

प्रति च्यानल 25.78Gb/s डाटा दर सम्म

QSFP MSA अनुरूप

अधिकतम पावर खपत 3.5W प्रत्येक टर्मिनल

RoHS-6 अनुरूप

100m OM4 MMF प्रसारण सम्म

अपरेटि C केस तापमान: 0 to 70oC

एकल 3.3.VV बिजली आपूर्ति

विवरण

यो उत्पादन एक उच्च डाटा दर समानांतर सक्रिय अप्टिकल केबल (AOC), परम्परागत तामा केबल को ब्यान्डविड्थ सीमा पार गर्न छ। यो उत्पादन एक समानान्तर ऊर्ध्वाधर गुफा सतह उत्सर्जन लेजर (VCSEL) सरणी द्वारा, समानांतर अप्टिकल संकेत (प्रकाश) मा समानान्तर विद्युत इनपुट संकेत धर्मान्तरित। प्रकाश व्यक्तिगत रूपमा रिबन फाइबर को माध्यम बाट प्रचार, र फोटो डायोड सरणी द्वारा कब्जा गरीन्छ। अप्टिकल संकेतहरु समानान्तर बिजुली संकेत र outputted मा रूपान्तरित छन्। फलस्वरूप, केबल को प्रत्येक टर्मिनल 8 पोर्टहरु, डाटा प्रसारण को लागी 4 र डाटा प्राप्त गर्न को लागी, पुरा तरिकाले 4Gb/s डाटा आदान प्रदान को लागी छ। 

AOC 4 स्वतन्त्र डाटा प्रसारण च्यानलहरु र 4 डेटा multimode रिबन फाइबर को माध्यम बाट प्राप्त च्यानलहरु, प्रत्येक 25Gb/s अपरेशन को सक्षम प्रदान गर्दछ। फलस्वरूप, 100Gb/s १०० मिटर भन्दा बढी प्रसारण को एक कुल डाटा दर यस उत्पादन द्वारा हासिल गर्न सकिन्छ, अल्ट्रा छिटो कम्प्युटि data डाटा आदान प्रदान गर्न को लागी। उत्पादन QSFP बहु-स्रोत सम्झौता (MSA) अनुसार फारम कारक, अप्टिकल/बिजुली जडान संग डिजाइन गरीएको हो। यो तापमान, आर्द्रता र ईएमआई हस्तक्षेप सहित harshest बाह्य अपरेटि conditions सर्तहरु लाई पूरा गर्न को लागी डिजाइन गरीएको हो

निर्दिष्टीकरण

उत्पादन विशिष्टताहरु

कनेक्टर प्रकारQSFP28 बाट QSFP28
अधिकतम डेटा दर100Gbps
न्यूनतम बेन्ड रेडियस7.5mm
केबल लम्बाइ1-20m
जैकेट सामाग्रीOFNP
तापमान० देखि °० डिग्री सेल्सियस (to२ देखि १०0 ° एफ)
प्रोटोकोलहरू100G ईथरनेट, InfiniBand 4xFDR/EDR


आवेदन

1. १०० जी ईथरनेट

2. Infiniband EDR


मिल्दो ब्रान्डहरू

100G QSFP28 सक्रिय अप्टिकल केबल, 1 ~ 20m

INQUIRY