semua Kategori
EN
40G
40G QSFP + hingga 4x10G SFP + Breakout Active Optical Cable, 1 ~ 15m

40G QSFP + hingga 4x10G SFP + Breakout Active Optical Cable, 1 ~ 15m


Nombor Bahagian:

SK-4x10GSFP + -AOC

Lampu Sorot Item:

Kadar Data Penghantaran hingga 10.3Gbit / s Setiap Saluran

Penyambung 1: QSFP + (SFF-8436) 

Penyambung 2: 4 x SFP + (SFF-8431)

Jenis Kabel: Kabel Optik Aktif (AOC) Kabel

Pemancar VCSEL 850nm, Penerima Pengesan Foto PIN, hingga

300m pada OM3 MMF

Panjang yang tersedia (dalam meter): 1-15

Pluggable Hot

Antaramuka Pengurusan dan Pemantauan Diagnostik Digital (DDM)

melalui I2C

Sokong penekanan Output Rx

Julat suhu komersial (COM): 0 ~ 70 ° C

Pembuangan Kuasa Rendah: kurang daripada 1.3W pada QSFP + End, Kurang Daripada

1W pada SFP + Berakhir

Compliant RoHS-6

Deskripsi

Kabel Optical Aktif 40GBASE QSFP + hingga 4 x SFP + adalah kabel optik aktif selari 4 x 10 Gb / s untuk penyimpanan, data, dan perhubungan antara pengkomputeran berprestasi tinggi. Ia menghantar empat aliran data 10 Gb / s yang berasingan melalui kabel pita dalam konfigurasi titik-ke-berbilang titik. Kabel mengandungi modul QSFP + di satu hujung dan empat modul SFP + yang terpisah di hujung yang lain.


Berdasarkan teknologi array VCSEL yang terbukti dan direka dengan penyambung ketumpatan tinggi QSFP + dan SFP + yang mematuhi MSA, kabel ini ringkas, ringan, dan berkuasa rendah.

spesifikasi

Spesifikasi Produk

Jenis penyambungQSFP + hingga 4 SFP +
Kadar Data Maks40Gbps
Radius Bend minimum7.5mm
Panjang kabel1-15m
Bahan JaketOFNP
suhu0 hingga 70 ° C (32 hingga 158 ° F)
Protokol40G InfiniBand 8x DDR, 4x QDR, 10G / 40Gigabit Ethernet, Saluran Fiber


Kesesuaian

1. 40 Gigabit Ethernet

2. Aplikasi Saluran Serat

3. InfiniBand QDR, SDR, DDR

4. Kluster Pengkomputeran berprestasi tinggi

5. Pelayan, Suis, Penyimpanan dan Penyesuai Kad Hos

6. Kad Gangguan Rangkaian (NIC)


Jenama yang serasi

40G QSFP + hingga 4x10G SFP + Breakout Active Optical Cable, 1 ~ 15m

INQUIRY