semua Kategori
EN
7537
7541
1510
1530
Modul Transceiver 1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC
Modul Transceiver 1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC
Modul Transceiver 1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC
Modul Transceiver 1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC

Modul Transceiver 1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC


Lampu Sorot Item:

Pautan Data sehingga 1250Mb / s 

CWDM DFB Laser Transmitter and PIN Photo-detector

Jarak Penghantaran Hingga 120km

CWDM Wavelengths from 1270nm-1610nm

Sepadan dengan 200+ Vendor

Mematuhi SFP MSA Hot Pluggable

Bekalan Kuasa Single + 3.3V

Penggunaan Kuasa Rendah

Perumahan All-Metal untuk Prestasi EMI yang unggul

Deskripsi

Transceiver CWDM menyediakan pengeluar peralatan rangkaian optik dengan alat yang tepat pada masanya dan menjimatkan kos untuk menyokong permintaan yang berterusan untuk peningkatan peralatan jalur lebar yang lebih tinggi dalam akses perusahaan dan rangkaian kawasan metropolitan. Terdapat 18 panjang gelombang pusat yang tersedia dari 1270nm hingga 1610nm. Jarak saluran 20nm memungkinkan untuk operasi laser yang tidak disejukkan, proses pembuatan hasil tinggi, dan teknologi Mux / Demux kos rendah, sehingga memberikan penyelesaian yang efektif dari segi kos untuk berbagai aplikasi data dan telekomunikasi


Kesesuaian 

1. Gigabit Ethernet

2. Saluran Serat

3. Rangkaian CWDM

4. Tukar ke Tukar Antaramuka

5. Aplikasi Backplane Beralih

6. Antara Muka Penghala / Pelayan

spesifikasi

Maklumat pesanan

Pakej Nombor bahagian Kadar Data mencapai Gelombang Keluaran TX Sensitiviti RX Antara muka Operasi
 suhu
Helai
1000BASE-CWDM SFP-CWDM-KM20 1.25G 20km CWDM -5 ~ 0dBm <-23dBm LC 0 ~ 70 ℃ Pertanyaan
1000BASE-CWDM SFP-CWDM-KM40 1.25G 40km CWDM -5 ~ 0dBm <-23dBm LC 0 ~ 70 ℃ Pertanyaan
1000BASE-CWDM SFP-CWDM-KM80 1.25G 80km CWDM 0~ 5dBm <-23dBm LC 0 ~ 70 ℃ Pertanyaan
1000BASE-CWDM SFP-CWDM-KM120 1.25G 120km CWDM 0~ 5dBm <-32dBm LC 0 ~ 70 ℃ Pertanyaan


Pemeriksaan Sendiri Pecah Cekap dan Nyaman

Dengan fungsi pengesanan DDM / DOM terbina dalam, pengesanan masa nyata dari lima parameter pengukuran dapat dengan cepat mencari titik kerosakan, mengurangkan beban kerja penyelenggaraan anda, meningkatkan kebolehpercayaan sistem dan memastikan kecekapan kerja.

pemeriksaan diri

Jenama yang serasi

Sesuai dengan Cisco, Huwei, H3C, ZTC dan suis optik SFP lain, penghala, firewall, kad rangkaian, dll.


Panduan Panjang Gelombang

Kod

λC

Unit

Kod

λC

Unit

Kod

λC

Unit

Kod

λC

Unit

27

1270

nm

37

1370

nm

47

1470

nm

57

1570

nm

29

1290

nm

39

1390

nm

49

1490

nm

59

1590

nm

31

1310

nm

41

1410

nm

51

1510

nm

61

1610

nm

33

1330

nm

43

1430

nm

53

1530

nm




35

1350

nm

45

1450

nm

55

1550

nm





Pakej Produk

未 标题-1


Tunjukkan kepada anda Talian Pengeluaran Kami

INQUIRY