semua Kategori
EN
1
2-1
QSFP28-LR4
Modul Transceiver 100GBASE QSFP28 DOM
Modul Transceiver 100GBASE QSFP28 DOM
Modul Transceiver 100GBASE QSFP28 DOM

Modul Transceiver 100GBASE QSFP28 DOM


Lampu Sorot Item:

Menyokong Kadar Bit Agregat 103.1Gb / s

Pilihan Multimode / Single

Jarak Penghantaran 100m-100km

850nm / 1310nm Pelbagai Panjang Gelombang Pilihan

Bekalan Kuasa 3.3V Tunggal

Sepadan dengan 200+ Vendor

Mematuhi Hot Pluggable SFP + MSA

Penggunaan Kuasa Rendah

Perumahan All-Metal untuk Prestasi EMI yang unggul

Deskripsi

Modul Transceiver Optik Skyward Telecom 100GBASE QSFP28 direka untuk digunakan dalam throughput 100GBASE Ethernet hingga 40km. Fungsi diagnostik digital juga tersedia melalui antara muka I2C, seperti yang ditentukan oleh QSFP28 MSA, untuk membolehkan akses ke parameter operasi masa nyata. Dengan ciri-ciri ini, transceiver hot swappable yang mudah dipasang ini sesuai digunakan dalam pelbagai aplikasi, seperti pusat data, rangkaian pengkomputeran berprestasi tinggi, aplikasi teras perusahaan dan lapisan pengedaran.


Kesesuaian 

1. 100G Ethernet

2. Saluran Serat 100G (dengan / tanpa FEC)

spesifikasi

Maklumat pesanan

Penyelesaian Sambungan Langsung Telecom & Data Center untuk Suis Ethernet 100G Gigabit

Pakej Nombor Bahagian Kadar Data mencapai Gelombang Keluaran TX Sensitiviti RX Antara muka Operasi
 suhu
Helai
100GBASE-SR4 QSFP28- 85-M100 100G 100m 850nm -8.4 ~ 2.4dBm <-10.3dBm MTP / MPO 0 ~ 70 ℃ Pertanyaan
100GBASE-CWDM4 QSFP28-31-KM2 100G 2km 1310nm -6.5 ~ 2.5dBm <-11.5dBm LC 0 ~ 70 ℃ Pertanyaan
100GBASE-4WDM QSFP28-31-KM10 100G 10km 1310nm -6.5 ~ 2.5dBm <-13dBm LC 0 ~ 70 ℃ Pertanyaan
100GBASE-LR4 QSFP28-31-KM10 100G 10km 1310nm -4.3 ~ 4.5dBm <-10.6dBm LC 0 ~ 70 ℃ Pertanyaan
100GBASE-LR4 QSFP28-31-KM10 100G 10km 1310nm -4.3 ~ 4.5dBm <-8.6dBm LC 0 ~ 70 ℃ Pertanyaan
112G  -0.6 ~ 4dBm <-8.4dBm
100GBASE-ER4 QSFP28-31-KM40 100G 40km 1310nm -2.9 ~ 4.5dBm <-20.9dBm LC 0 ~ 70 ℃ Pertanyaan
100GBASE-ER4 QSFP28-31-KM40 100G 40km 1310nm -2.5 ~ 2.9dBm <-15dBm LC 0 ~ 70 ℃ Pertanyaan
112G -1 ~ 3.3dBm <-19dBm


Pemeriksaan Sendiri Pecah Cekap dan Nyaman

Dengan fungsi pengesanan DDM / DOM terbina dalam, pengesanan masa nyata dari lima parameter pengukuran dapat dengan cepat mencari titik kerosakan, mengurangkan beban kerja penyelenggaraan anda, meningkatkan kebolehpercayaan sistem dan memastikan kecekapan kerja.

100G QSFP28 transceivers self check in test center

Jenama yang serasi

Sesuai dengan Cisco, Huawei, H3C, ZTC dan suis optik SFP lain, penghala, firewall, kad rangkaian, dll.

Sesuai dengan Cisco, Huwei, H3C, ZTC dan suis optik SFP lain, penghala, firewall, kad rangkaian, dll.


Pakej Produk

Pakej Produk


Tunjukkan kepada anda Talian Pengeluaran Kami

INQUIRY