Бvх ангилал
EN
DSC08906-
DSC08909 ---
40G QSFP+ Идэвхтэй оптик кабель, 1 ~ 20м
40G QSFP+ Идэвхтэй оптик кабель, 1 ~ 20м

40G QSFP+ Идэвхтэй оптик кабель, 1 ~ 20м


Хэсгийн дугаар:

SK-40GQSFP+-AOC

Барааны анхаарлын төвд:

Бүрэн дуплекс 4 суваг 850nm зэрэгцээ идэвхтэй оптик кабель

Дамжуулах мэдээллийн хурд нь нэг суваг тутамд 10.3Gbit/s хүртэл

Найдвартай VCSEL болон PIN Photonic төхөөрөмжүүд

Халуун залгууртай цахилгаан интерфейс

Дифференциал AC холболттой өндөр хурдны өгөгдлийн интерфэйс

Боломжит урт (метрээр): 1-20м

Арилжааны температурын хүрээ (COM): 0-70 ° C

Дан 3.3V цахилгаан хангамж

Бага эрчим хүчний хэрэглээ: Нэг төгсгөлд 1.5 ваттаас бага

I2C стандарт удирдлагын интерфейс

Маш сайн өндөр хурдны дохионы бүрэн бүтэн байдал

QSFP+ MSA өндөр нягтралтай хэлбэрийн хүчин зүйлтэй нийцдэг

Аж үйлдвэрийн стандарт SFF-8436 QSFP+ Идэвхтэй оптик модульд нийцсэн

RoHS-6 нийцтэй

Тодорхойлолт

Энэхүү бүтээгдэхүүн нь уламжлалт зэс кабелийн зурвасын хязгаарлалтыг даван туулах өндөр өгөгдлийн хурдтай зэрэгцээ идэвхтэй оптик кабель (AOC) юм. AOC нь бие даасан өгөгдөл дамжуулах 4 суваг, олон горимт тууз утас ашиглан мэдээлэл хүлээн авах 4 сувгийг санал болгодог бөгөөд тус бүр нь 10Gbps ажиллах чадвартай. Тиймээс энэхүү бүтээгдэхүүн нь хэт хурдан тооцоолох өгөгдөл солилцоог дэмжих зорилгоор 40 метрээс дээш 100Gbps хурдтай мэдээлэл дамжуулах боломжтой юм.

Энэхүү бүтээгдэхүүн нь QSFP Олон эх сурвалжийн гэрээ (MSA) -ийн дагуу хэлбэрийн хүчин зүйл, оптик/цахилгаан холболтоор хийгдсэн болно. Энэ нь температур, чийгшил, EMI -ийн хөндлөнгийн оролцоо зэрэг гадны хамгийн хүнд нөхцөлд ажиллахад зориулагдсан болно.

үзүүлэлт нь

Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт

холбогч төрөлQSFP+ -ээс QSFP+ хүртэл
Макс өгөгдлийн хурд40Gbps
Гулзайлтын хамгийн бага хэмжээ7.5mm
Кабелийн урт1-20m
Jacket материалЗӨВЛӨГӨӨ
Температур0 - 70 ° C (32 - 158 ° F)
Протокол40G InfiniBand 8x DDR, 4x QDR, 10G/40Gigabit Ethernet, Fiber Channel


Програмын

1. InfiniBand QDR (4 x 10G), DDR (4 x 5G) ба SDR (4 x 2.5G) харилцан холболтууд

2. 10G/40G Ethernet (10G/40GbE)

3. 4G/ 8G/ 10G Fiber Channel

4. PCI-Express, SAS/SATA, Fiber Channel Compatible Interconnect

5. Өмчийн өндөр хурд, өндөр нягтралтай мэдээлэл дамжуулах

6. Шилжүүлэгч ба чиглүүлэгчийн өндөр хурдны арын холболт

7. Өндөр гүйцэтгэлтэй тооцоолол, сервер ба өгөгдөл хадгалах


Тохиромжтой брэндүүд

40G QSFP+ Идэвхтэй оптик кабель, 1 ~ 20м

Хэрэг бvртгэлт