Бvх ангилал
EN
111
SFP1G-SX
DSC07038
DSC07001
1000BASE SFP DOM LC Transceiver модулиуд
1000BASE SFP DOM LC Transceiver модулиуд
1000BASE SFP DOM LC Transceiver модулиуд
1000BASE SFP DOM LC Transceiver модулиуд

1000BASE SFP DOM LC Transceiver модулиуд


Барааны анхаарлын төвд:

Multimode/Single Mode Нэмэлт

Дамжуулах зай 100м-160км

850nm/1310nm/1550nm Олон долгионы уртыг сонгох боломжтой

200+ борлуулагчтай бүрэн нийцдэг

Халуун залгах боломжтой SFP MSA нийцтэй

Эрчим хүчний хэрэглээ бага

EMI-ийн дээд зэргийн гүйцэтгэлд зориулагдсан бүх металл орон сууц

Тодорхойлолт

Skyward Telecom нь танд тохирсон олон төрлийн нийцтэй оптик ба зэс дамжуулагчийг санал болгодогшаардлага. Бүх дамжуулагч нь стандартад суурилсан бөгөөд MSA (Олон эх сурвалжтай гэрээ) -ийг дагаж мөрддөг. Манай 1G дамжуулагчийн зай нь 100м-ээс 160км хүртэлх зайтай бөгөөд 100/1000BASE-T, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX, 1000BASE-EX, 1000BASE-ZX, 1000BASE-EZX гэх мэт оптик ба зэс дамжуулагчийг хамардаг.


Програмын 

1. Гигабит Ethernet

2. Шилэн суваг

3. Switch Interface рүү шилжих

4. Шилжүүлсэн арын програмууд

5. Чиглүүлэгч/серверийн интерфэйс

6. Бусад оптик дамжуулах систем

үзүүлэлт нь

Захиалгын мэдээлэл

10G SFP+ дамжуулагчийн шууд холболт


БагцХэсгийн дугаарӨгөгдлийн түвшинReachДолгионыTX гаралтRX мэдрэмжInterfaceҮйл ажиллагаа
 Температур
Datasheet
1000BASE-SXSFP-85-M5501.25G550m850nm-9.5 ~ -3dBm байна<-18dBmLC0 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа
1000BASE-SXSFP-31-KM21.25Gxnumxkm1310nm-9 ~ -3dBm байна<-23dBmLC0 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа
1000BASE-LXSFP-31-KM101.25Gxnumxkm1310nm-9 ~ -3dBm байна<-23dBmLC0 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа
1000BASE-LXSFP-31-KM201.25Gxnumxkm1310nm-9 ~ - 3dBm<-23dBmLC0 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа
1000BASE-EXSFP-31-KM401.25Gxnumxkm1310nm-5 ~ 0 дБм<-23dBmLC0 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа
1000BASE-EXSFP-55-KM401.25Gxnumxkm1550nm-5 ~ 0 дБм<-23dBmLC0 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа
1000BASE-ZXSFP-55-KM801.25Gxnumxkm1550nm-5 ~ 0 дБм<-23dBmLC0 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа
1000BASE-EZXSFP-55-KM1001.25Gxnumxkm1550nm-5 ~ 0 дБм<-31dBmLC0 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа
1000BASE-EZXSFP-55-KM1201.25Gxnumxkm1550nm-5 ~ 0 дБм<-31dBmLC0 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа
1000BASE-EZXSFPEZX-55-KM1601.25Gxnumxkm1550nm-5 ~ 0 дБм<-31dBmLC0 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа
1000BASE-TSFP-T-M10010/100 / 1000М100m///RJ-450 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа
1000BASE-T1000BASE-T-M1001000M100m///RJ-450 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа
100BASE-T100 бааз-Т-100М100M100m///RJ-450 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа

Задаргаа өөрөө шалгах нь үр дүнтэй бөгөөд тохиромжтой

Баригдсан DDM/DOM илрүүлэх функцээр таван хэмжилтийн параметрийг бодит цаг хугацаанд илрүүлэх нь эвдрэлийн цэгүүдийг хурдан олох, засвар үйлчилгээний ачааллыг бууруулах, системийн найдвартай байдлыг сайжруулах, ажлын үр ашгийг хангах боломжийг олгодог.

1000BASE SFP DOM LC Transceiver Modulessself шалгах

Тохиромжтой брэндүүд

Cisco, Huawei, H3C, ZTC болон бусад SFP оптик унтраалга, чиглүүлэгч, галт хана, сүлжээний карт гэх мэт өргөн хэрэглэгддэг.


Бүтээгдэхүүний багц

未 标题 -1


Манай үйлдвэрлэлийн шугамыг танд үзүүлье

Хэрэг бvртгэлт