Бvх ангилал
EN
D4
D1
D2
1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC дамжуулагч модулиуд
1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC дамжуулагч модулиуд
1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC дамжуулагч модулиуд

1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC дамжуулагч модулиуд


Барааны анхаарлын төвд:

1250Mb/s хүртэлх өгөгдлийн холбоосууд 

DWDM EML лазер дамжуулагч ба APD фото илрүүлэгч

SMF-ээр дамжуулах 100 км хүртэлх зай

C17-C61-ээс DWDM долгионы урт

200+ борлуулагчтай бүрэн нийцдэг

Халуун залгах боломжтой SFP MSA нийцтэй

Нэг +3.3V цахилгаан хангамж

Эрчим хүчний хэрэглээ бага

EMI-ийн дээд зэргийн гүйцэтгэлд зориулагдсан бүх металл орон сууц

Тодорхойлолт

DWDM дамжуулагч нь долгионы уртад маш сайн тогтвортой байдлыг харуулдаг бөгөөд 100 ГГц суваг дээр ажилладаг, зардал багатай модулийг дэмждэг. Энэ нь DWDM SONET/ SDH, Gigabit Ethernet болон Fiber-Channel програмуудад зориулагдсан болно. 

Дамжуулагч нь хоёр хэсгээс бүрдэнэ: Дамжуулагч хэсэг нь хөргөсөн DFB лазертай. Мөн хүлээн авагчийн хэсэг нь TIA -тэй нэгдсэн APD фотодиодоос бүрдэнэ. Бүх модулиуд нь I ангиллын лазерын аюулгүй байдлын шаардлагыг хангаж өгдөг. Энэ нь сайжруулсан хяналтын интерфэйсийг өгдөг бөгөөд энэ нь дамжуулагчийн температур, лазер хэвийсэн гүйдэл, дамжуулсан оптик хүч, хүлээн авсан оптик хүч, дамжуулагчийн тэжээлийн хүчдэл, лазерын температур, TEC гүйдэл гэх мэт төхөөрөмжийн ажиллагааны параметрүүдэд бодит цаг хугацаанд хандах боломжийг олгодог.



Програмын 

1. Гигабит Ethernet

2. Шилэн суваг

3. DWDM сүлжээ

4. Switch Interface рүү шилжих

5. Шилжүүлсэн арын програмууд

6. Чиглүүлэгч/серверийн интерфэйс

үзүүлэлт нь

Захиалгын мэдээлэл

БагцХэсгийн дугаарӨгөгдлийн түвшинReachДолгионыTX гаралтRX мэдрэмжInterfaceҮйл ажиллагаа
 Температур
Datasheet
1000BASE-DWDMSFP-DWDM-KM401.25GxnumxkmDWDM
(100 ГГц)
0 ~ 5dBm<-24dBmLC0 ~ 70Лавлагаа
1000BASE-DWDMSFP-DWDM-KM801.25GxnumxkmDWDM
(100 ГГц)
0 ~ 5dBm<-24dBmLC0 ~ 70Лавлагаа
1000BASE-DWDMSFP-DWDM-KM1201.25GxnumxkmDWDM
(100 ГГц)
0 ~ 5dBm<-30dBmLC0 ~ 70Лавлагаа


Задаргаа өөрөө шалгах нь үр дүнтэй бөгөөд тохиромжтой

Баригдсан DDM/DOM илрүүлэх функцээр таван хэмжилтийн параметрийг бодит цаг хугацаанд илрүүлэх нь эвдрэлийн цэгүүдийг хурдан олох, засвар үйлчилгээний ачааллыг бууруулах, системийн найдвартай байдлыг сайжруулах, ажлын үр ашгийг хангах боломжийг олгодог.

1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC Transceiver модулиудыг өөрөө шалгах

Тохиромжтой брэндүүд

Cisco, Huawei, H3C, ZTC болон бусад SFP оптик унтраалга, чиглүүлэгч, галт хана, сүлжээний карт гэх мэт өргөн хэрэглэгддэг.

Cisco, Huawei, Arista, Dell, Ciena болон бусад SFP оптик унтраалга, чиглүүлэгч, галт хана, сүлжээний карт гэх мэт 200+ нийлүүлэгчидтэй бүрэн нийцдэг.


Долгионы уртын гарын авлага

ITU суваг

Давтамж (THz)

Долгионы

ITU суваг

Давтамж (THz)

Долгионы

17

191.7

1563.86

40

194.0

1545.32

18

191.8

1563.05

41

194.1

1544.53

19

191.9

1562.23

42

194.2

1543.73

20

192.0

1561.42

43

194.3

1542.94

21

192.1

1560.61

44

194.4

1542.14

22

192.2

1559.79

45

194.5

1541.35

23

192.3

1558.98

46

194.6

1540.56

24

192.4

1558.17

47

194.7

1539.77

25

192.5

1557.36

48

194.8

1538.98

26

192.6

1556.55

49

194.9

1538.19

27

192.7

1555.75

50

195.0

1537.40

28

192.8

1554.94

51

195.1

1536.61

29

192.9

1554.13

52

195.2

1535.82

30

193.0

1553.33

53

195.3

1535.04

31

193.1

1552.52

54

195.4

1534.25

32

193.2

1551.72

55

195.5

1533.47

33

193.3

1550.92

56

195.6

1532.68

34

193.4

1550.12

57

195.7

1531.90

35

193.5

1549.32

58

195.8

1531.12

36

193.6

1548.51

59

195.9

1530.33

37

193.7

1547.72

60

196.0

1529.55

38

193.8

1546.92

61

196.1

1528.77

39

193.9

1546.12





Бүтээгдэхүүний багц

未 标题 -1


Манай үйлдвэрлэлийн шугамыг танд үзүүлье

Хэрэг бvртгэлт