Бvх ангилал
EN
1
DSC06157-
DSC09410
DSC08684
8092
10GBASE SFP+ DOM LC дамжуулагч модулиуд
10GBASE SFP+ DOM LC дамжуулагч модулиуд
10GBASE SFP+ DOM LC дамжуулагч модулиуд
10GBASE SFP+ DOM LC дамжуулагч модулиуд
10GBASE SFP+ DOM LC дамжуулагч модулиуд

10GBASE SFP+ DOM LC дамжуулагч модулиуд


Барааны анхаарлын төвд:

Multimode/Single Mode Нэмэлт

Дамжуулах зай 30м-100км

850nm/1310nm/1550nm Олон долгионы уртыг сонгох боломжтой

200+ борлуулагчтай бүрэн нийцдэг

Халуун залгагддаг SFP+ MSA нийцтэй

Эрчим хүчний хэрэглээ бага

EMI-ийн дээд зэргийн гүйцэтгэлд зориулагдсан бүх металл орон сууц

Тодорхойлолт

Skyward Telecom нь танд тохирсон олон төрлийн нийцтэй оптик ба зэс дамжуулагчийг санал болгодогшаардлага. Бүх дамжуулагч нь стандартад суурилсан бөгөөд MSA (Олон эх сурвалжтай гэрээ) -ийг дагаж мөрддөг. Манай 10G дамжуулагчийн зай нь 30 -аас 100 км -ийн хооронд хэлбэлзэж, оптик болон зэс дамжуулагчийг хамардаг 10G-T, 10G-SR, 10G-LR, 10G-LRM, 10G-ER, 10G-ZR.


Бага эрчим хүчний хэрэглээ, өндөр хурдтай энэхүү 10G SFP+ дамжуулагч нь мэдээллийн төв, аж ахуйн нэгжид тохиромжтойУтасны шүүгээ, үйлчилгээ үзүүлэгчийн тээврийн програм, радио ба үндсэн зурвасын нэгж гэх мэт.


Програмын 

1. 10G Ethernet

2. 10G Fiber Channel (FEC -тэй/байхгүй)

үзүүлэлт нь

Захиалгын мэдээлэл

програм


БагцХэсгийн дугаарӨгөгдлийн түвшинReachДолгионыTX гаралтRX мэдрэмжЭрчим хүчний хэрэглээInterfaceҮйл ажиллагаа
 Температур
Datasheet
10GBASE-SRSFP+-85-M30010G300m850nm-6.5 ~ -1dBm байна<-11.1dBm≤0.6WLC0 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа
10GBASE-LRMSFP+-31-M22010G220m1310nm-6.5 ~ -0.5dBm байна<-6.5dBm≤1.2WLC0 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа
10GBASE-LRSFP+-31-KM1010Gxnumxkm1310nm-8.2 ~ 0.5 дБм<-14.4dBm≤1.2WLC0 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа
10GBASE-ERSFP+-31-KM4010Gxnumxkm1310nm0 ~ 5dBm<-16dBm≤1.2WLC0 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа
10GBASE-ERSFP+-55-KM4010Gxnumxkm1550nm-3 ~ 3 дБм<-14.1dBm≤1.2WLC0 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа
10GBASE-ZRSFP+-55-KM8010Gxnumxkm1550nm0 ~ 4dBm<24dBm≤1.4WLC0 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа
10GBASE-ZRSFP+-55-KM10010Gxnumxkm1550nm0 ~ 4dBm<24dBm≤1.4WLC0 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа
10GBASE-TSFP+-T-M3010G30m////RJ-450 ~ 70
-40 ~ 85 ℃
Лавлагаа


Задаргаа өөрөө шалгах нь үр дүнтэй бөгөөд тохиромжтой

Баригдсан DDM/DOM илрүүлэх функцээр таван хэмжилтийн параметрийг бодит цаг хугацаанд илрүүлэх нь эвдрэлийн цэгүүдийг хурдан олох, засвар үйлчилгээний ачааллыг бууруулах, системийн найдвартай байдлыг сайжруулах, ажлын үр ашгийг хангах боломжийг олгодог.

өөрийгөө шалгах

Тохиромжтой брэндүүд

Cisco, Huwei, H3C, ZTC болон бусад SFP оптик унтраалга, чиглүүлэгч, галт хана, сүлжээний карт гэх мэт өргөн нийцтэй.


Бүтээгдэхүүний багц

未 标题 -1


Манай үйлдвэрлэлийн шугамыг танд үзүүлье

Хэрэг бvртгэлт