Бvх ангилал
EN
DSC08783
DSC08796
DSC08782
100G QSFP28 идэвхтэй оптик кабель, 1 ~ 20м
100G QSFP28 идэвхтэй оптик кабель, 1 ~ 20м
100G QSFP28 идэвхтэй оптик кабель, 1 ~ 20м

100G QSFP28 идэвхтэй оптик кабель, 1 ~ 20м


Хэсгийн дугаар:

SK-100GQSFP28-AOC

Барааны анхаарлын төвд:

4 бие даасан бүрэн дуплекс суваг

Нэг суваг дахь 25.78Gb/s хүртэл мэдээллийн хурд

QSFP MSA нийцтэй

Хамгийн их эрчим хүчний хэрэглээ 3.5W Терминал бүр

RoHS-6 нийцтэй

100м хүртэлх OM4 MMF дамжуулалт

Ашиглалтын хайрцагны температур: 0-70oC

Дан 3.3V цахилгаан хангамж

Тодорхойлолт

Энэхүү бүтээгдэхүүн нь уламжлалт зэс кабелийн зурвасын хязгаарлалтыг даван туулах өндөр өгөгдлийн хурдтай зэрэгцээ идэвхтэй оптик кабель (AOC) юм. Энэхүү бүтээгдэхүүн нь босоо хөндий гадаргуугийн ялгаруулах лазер (VCSEL) массиваар параллель цахилгаан оролтын дохиог зэрэгцээ оптик дохио (гэрэл) болгон хувиргадаг. Гэрэл нь тус тусдаа туузаар дамжин тархдаг бөгөөд гэрэл зургийн диодын массиваар дамждаг. Оптик дохиог зэрэгцээ цахилгаан дохио болгон хувиргаж гаргадаг. Үүний үр дүнд кабелийн терминал бүр 8 порттой бөгөөд өгөгдөл дамжуулах 4, мэдээлэл хүлээн авах 4 порттой бөгөөд нийт 100Gb/s мэдээлэл солилцох боломжтой болно. 

AOC нь бие даасан өгөгдөл дамжуулах 4 суваг, олон горимт тууз утас ашиглан мэдээлэл хүлээн авах 4 суваг санал болгодог бөгөөд тус бүр 25Gb/s ажиллах чадвартай. Иймээс хэт хурдан тооцоолох өгөгдөл солилцоог дэмжих зорилгоор энэхүү бүтээгдэхүүнээр 100 метрээс дээш 100Gb/s хурдтай мэдээлэл дамжуулах боломжтой болно. Бүтээгдэхүүнийг QSFP Олон эх үүсвэрийн гэрээ (MSA) -ийн дагуу хэлбэрийн хүчин зүйл, оптик/цахилгаан холболтоор бүтээсэн болно. Энэ нь температур, чийгшил, EMI -ийн хөндлөнгийн оролцоо зэрэг гадны хамгийн хүнд нөхцөлд ажиллахад зориулагдсан болно

үзүүлэлт нь

Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт

холбогч төрөлQSFP28 -аас QSFP28 хүртэл
Макс өгөгдлийн хурд100Gbps
Гулзайлтын хамгийн бага хэмжээ7.5mm
Кабелийн урт1-20m
Jacket материалЗӨВЛӨГӨӨ
Температур0 - 70 ° C (32 - 158 ° F)
Протокол100G Ethernet, InfiniBand 4xFDR/EDR


Програмын

1. 100G Ethernet

2. Infiniband EDR


Тохиромжтой брэндүүд

100G QSFP28 идэвхтэй оптик кабель, 1 ~ 20м

Хэрэг бvртгэлт