Visos kategorijos
EN
25G
25G
25G
25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Module
25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Module
25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Module

25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Module


Dalies numeris:

SK-25GSR-85-M100

Prekės prožektoriai:

Supports up to 25.78Gbps Bit Rates

Hot-pluggable SFP+ Footprint

850nm VCSEL Laser and PIN Photodiode

Up to 70m for OM3-MMF and 100m for OM4-MMF Transmission

Compliant with SFP+ MSA and SFF-8472 with Duplex LC Receptacle

Visiškai suderinamas su daugiau nei 200 tiekėjų

Real Time Digital Diagnostic Monitoring

Metalo korpusas, užtikrinantis puikų EMI našumą

Suderinamas su RoHS ir be švino 

Darbinė temperatūra: nuo 0 iki +70 ° C

aprašymas

The SFP28 transceivers are high performance, cost effective modules supporting data rate of 25.78Gbps and 70m transmission distance with OM3 MMF or 100m transmission distance with OM4 MMF.


The SFP28 transceiver module supports running on the same 1G/10G network cabling Infrastructure, giving 2.5 times increase in speed at least, and the built-in DDM/DOM functions monitor the real-time operating status. Featuring low power consumption, high speed, this 25G transceiver is ideal for 25G Ethernet, telecom, and data center.


Specifikacija

Produkto specifikacijos

Parametras

Simbolis

Min

Tipiškas

daugiausia

Vienetas

pastabos

siųstuvas

Centro bangos ilgis

λc

840

850

860

nm


Spektrinis plotis(RMS)

Δλ



0.6

nm


Side-Mode Suppression Ratio

SMSR

-

-

-

dB


Vidutinė išėjimo galia

P

-8.4


2.4

dBm

1

Išnykimo santykis

ER

2.0



dB


Duomenų įvesties kaitos skirtumas

VIN

180


950

mV

2

Įvesties diferencinė varža

ZIN

90

100

110

Ω


TX išjungti

išjungti


2.0


VCC

V


leisti


0


0.8

V


TX gedimas

kaltė


2.0


VCC

V


Normalus


0


0.8

V


Imtuvas

Centro bangos ilgis

λc

840

850

860

nm


Imtuvo jautrumas




-10

dBm

3

imtuvas Perkrova


2.4



dBm

3

LOS De-Assert

THED



-13

dBm


„LOS“ tvirtinimas

THEA

-30



dBm


LOS histerezė


0.5


4

dB


Duomenų išvesties svyravimo diferencialas

V

500

700

900

mV

4

THE

aukštas

2.0


VCC

V


žemas



0.8

V


Pastabos:

1. The optical power is launched into MMF.

2. PECL įvestis, vidinė kintamosios srovės jungtis ir nutraukta.

3. Matuojama PRBS 231-1 test pattern @25.78Gbps, BER ≤5E-5..

4. Viduje kintamosios srovės jungtis.


Suderinami prekės ženklai

1626154024878047.png

TYRIMAS