Visos kategorijos
EN
111
SFP1G-SX
DSC07038
DSC07001
Skyward Telecom 1G SFP Transceiver Modules
Skyward Telecom 1G SFP Transceiver Modules
Skyward Telecom 1G SFP Transceiver Modules
Skyward Telecom 1G SFP Transceiver Modules

Skyward Telecom 1G SFP Transceiver Modules


Prekės prožektoriai:

Kelių režimų/vieno režimo pasirinktinai

Perdavimo atstumas 100-160 km

850nm/1310nm/1550nm Kelių bangų ilgiai Neprivaloma

Visiškai suderinamas su daugiau nei 200 tiekėjų

Suderinamas su karštu kištuku SFP MSA

Mažas energijos suvartojimas

Metalo korpusas, užtikrinantis puikų EMI našumą

aprašymas

„Skyward Telecom“ siūlo platų suderinamų optinių ir varinių siųstuvų -imtuvų asortimentąreikalavimus. Visi siųstuvai-imtuvai yra pagrįsti standartais ir atitinka MSA (Multi-Source Agreement). Our 1G transceivers distance range from 100m to 160km and cover optical and copper transceivers such as 100/1000BASE-T, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX, 1000BASE-EX, 1000BASE-ZX, 1000BASE-EZX.


taikymas 

1. Gigabito Ethernet

2. Pluošto kanalas

3. Perjunkite į jungiklio sąsają

4. Perjungtos „Backplane“ programos

5. Maršrutizatoriaus/serverio sąsaja

6. Kitos optinės perdavimo sistemos

Specifikacija

užsakymo informacija

10G SFP+ application


Paketas Dalies numeris Duomenų perdavimo sparta Pasiekti Bangos ilgis TX output
(dBm)
RX jautrumas
(dBm)
Sąsaja temp Duomenų lapas
1000BASE-SX SFP-85-M550 1.25G 550m 850nm -9.5 ~ - 3dBm <-18dBm LC 0–70 ℃ tyrimas
1000BASE-SX SFP-31-KM2 1.25G 2km 1310nm -9 ~ - 3dBm <-23dBm LC 0–70 ℃ tyrimas
1000BASE-LX SFP-31-KM10 1.25G 10km 1310nm -9 ~ - 3dBm <-23dBm LC 0–70 ℃ tyrimas
1000BASE-LX SFP-31-KM20 1.25G 20km 1310nm -9 ~ - 3dBm <-23dBm LC 0–70 ℃ tyrimas
1000BASE-EX SFP-31-KM40 1.25G 40km 1310nm -5 ~ 0 dBm <-23dBm LC 0–70 ℃ tyrimas
1000BASE-EX SFP-55-KM40 1.25G 40km 1550nm 0~ -5dBm <-23dBm LC 0–70 ℃ tyrimas
1000BASE-ZX SFP-55-KM80 1.25G 80km 1550nm 0~ -5dBm <-23dBm LC 0–70 ℃ tyrimas
1000BASE-EZX SFP-55-KM100 1.25G 100km 1550nm 0~ -5dBm <-31dBm LC 0–70 ℃ tyrimas
1000BASE-EZX SFP-55--KM120 1.25G 120km 1550nm 0~ -5dBm <-31dBm LC 0–70 ℃ tyrimas
1000BASE-EZX SFPEZX-55-KM160 1.25G 160km 1550nm 0~ -5dBm <-31dBm LC 0–70 ℃ tyrimas
1000BASE-T SFP-T-M100 10 / 100 / 1000M 100m / / / RJ-45 0–70 ℃ tyrimas
1000BASE-T SK-1000BASE-T-M100 1000M 100m / / / RJ-45 0–70 ℃ tyrimas
100BASE-T SK-100BASE-T-100M 100M 100m / / / RJ-45 0–70 ℃ tyrimas


Savaiminis suskirstymas yra efektyvus ir patogus

Naudojant integruotą DDM/DOM aptikimo funkciją, penkių matavimo parametrų aptikimas realiuoju laiku gali greitai surasti gedimo taškus, sumažinti priežiūros apkrovą, pagerinti sistemos patikimumą ir užtikrinti darbo efektyvumą.

pasitikrinti

Suderinami prekės ženklai

Plačiai suderinamas su „Cisco“, „Huwei“, H3C, ZTC ir kitais SFP optiniais jungikliais, maršrutizatoriais, užkardomis, tinklo plokštėmis ir kt.


Produkto paketas

未 标题-1


Parodykite mūsų gamybos liniją

TYRIMAS