Visos kategorijos
EN
D4
D1
D2
1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC siųstuvo -imtuvo moduliai
1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC siųstuvo -imtuvo moduliai
1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC siųstuvo -imtuvo moduliai

1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC siųstuvo -imtuvo moduliai


Prekės prožektoriai:

Iki 1250Mb/s duomenų nuorodos 

DWDM EML lazerinis siųstuvas ir APD foto detektorius

Iki 100 km perdavimo atstumas per SMF

DWDM bangos ilgiai nuo C17-C61

Visiškai suderinamas su daugiau nei 200 tiekėjų

Suderinamas su karštu kištuku SFP MSA

Vienvietis +3.3 V maitinimo šaltinis

Mažas energijos suvartojimas

Metalo korpusas, užtikrinantis puikų EMI našumą

aprašymas

DWDM siųstuvas -imtuvas pasižymi puikiu bangos ilgio stabilumu, palaiko veikimą 100 GHz kanalu, ekonomišką modulį. Jis skirtas DWDM SONET/ SDH, Gigabit Ethernet ir Fibre Channel programoms. 

Siųstuvas -imtuvas susideda iš dviejų sekcijų: Siųstuvo skyriuje yra šaltas DFB lazeris. Imtuvo sekciją sudaro APD fotodiodas, integruotas su TIA. Visi moduliai atitinka I klasės lazerio saugos reikalavimus. Jame yra patobulinta stebėjimo sąsaja, leidžianti realiu laiku pasiekti prietaiso veikimo parametrus, tokius kaip siųstuvo-imtuvo temperatūra, lazerio šališkumo srovė, perduodama optinė galia, gauta optinė galia ir siųstuvo imtuvo maitinimo įtampa, lazerio temperatūra ir TEC srovė.



taikymas 

1. Gigabito Ethernet

2. Pluošto kanalas

3. DWDM tinklai

4. Perjunkite į jungiklio sąsają

5. Perjungtos „Backplane“ programos

6. Maršrutizatoriaus/serverio sąsaja

Specifikacija

užsakymo informacija

PaketasDalies numerisDuomenų perdavimo spartaPasiektiBangos ilgisTX išvestisRX jautrumasSąsajaVeiklos
 temperatūra
Duomenų lapas
1000BASE-DWDMSFP-DWDM-KM401.25G40kmDWDM
(100 GHz)
0 ~ 5 dBm<-24dBmLC0 ~ 70 ℃tyrimas
1000BASE-DWDMSFP-DWDM-KM801.25G80kmDWDM
(100 GHz)
0 ~ 5 dBm<-24dBmLC0 ~ 70 ℃tyrimas
1000BASE-DWDMSFP-DWDM-KM1201.25G100kmDWDM
(100 GHz)
0 ~ 5 dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃tyrimas


Savaiminis suskirstymas yra efektyvus ir patogus

Naudojant integruotą DDM/DOM aptikimo funkciją, penkių matavimo parametrų aptikimas realiuoju laiku gali greitai surasti gedimo taškus, sumažinti priežiūros apkrovą, pagerinti sistemos patikimumą ir užtikrinti darbo efektyvumą.

1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC Transceiver Modules self check

Suderinami prekės ženklai

Plačiai suderinamas su „Cisco“, „Huawei“, H3C, ZTC ir kitais SFP optiniais jungikliais, maršrutizatoriais, užkardomis, tinklo plokštėmis ir kt.

Visiškai suderinamas su daugiau nei 200 tiekėjų, tokių kaip „Cisco“, „Huawei“, „Arista“, „Dell“, „Ciena“ ir kiti SFP optiniai jungikliai, maršrutizatoriai, užkardos, tinklo plokštės ir kt.


Bangos ilgio vadovas

ITU kanalas

Dažnis (THz)

Bangos ilgis

ITU kanalas

Dažnis (THz)

Bangos ilgis

17

191.7

1563.86

40

194.0

1545.32

18

191.8

1563.05

41

194.1

1544.53

19

191.9

1562.23

42

194.2

1543.73

20

192.0

1561.42

43

194.3

1542.94

21

192.1

1560.61

44

194.4

1542.14

22

192.2

1559.79

45

194.5

1541.35

23

192.3

1558.98

46

194.6

1540.56

24

192.4

1558.17

47

194.7

1539.77

25

192.5

1557.36

48

194.8

1538.98

26

192.6

1556.55

49

194.9

1538.19

27

192.7

1555.75

50

195.0

1537.40

28

192.8

1554.94

51

195.1

1536.61

29

192.9

1554.13

52

195.2

1535.82

30

193.0

1553.33

53

195.3

1535.04

31

193.1

1552.52

54

195.4

1534.25

32

193.2

1551.72

55

195.5

1533.47

33

193.3

1550.92

56

195.6

1532.68

34

193.4

1550.12

57

195.7

1531.90

35

193.5

1549.32

58

195.8

1531.12

36

193.6

1548.51

59

195.9

1530.33

37

193.7

1547.72

60

196.0

1529.55

38

193.8

1546.92

61

196.1

1528.77

39

193.9

1546.12





Produkto paketas

未 标题-1


Parodykite mūsų gamybos liniją

TYRIMAS