Visos kategorijos
EN
7537
7541
1510
1530
1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC siųstuvo -imtuvo moduliai
1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC siųstuvo -imtuvo moduliai
1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC siųstuvo -imtuvo moduliai
1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC siųstuvo -imtuvo moduliai

1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC siųstuvo -imtuvo moduliai


Prekės prožektoriai:

Up to 1250Mb/s Data Links 

CWDM DFB Laser Transmitter and PIN Photo-detector

Up to 120km Transmission Distance

CWDM Wavelengths from 1270nm-1610nm

Visiškai suderinamas su daugiau nei 200 tiekėjų

Suderinamas su karštu kištuku SFP MSA

Vienvietis +3.3 V maitinimo šaltinis

Mažas energijos suvartojimas

Metalo korpusas, užtikrinantis puikų EMI našumą

aprašymas

CWDM siųstuvai-imtuvai optinių tinklų įrangos gamintojams suteikia savalaikį ir ekonomiškai efektyvią priemonę, padedančią palaikyti nenutrūkstamą didesnio pralaidumo įrangos poreikį įmonės prieigos ir didmiesčių tinkluose. Yra 18 centrinių bangų ilgių nuo 1270 nm iki 1610 nm. 20 nm atstumas tarp kanalų leidžia neužšaldyti aušinimo lazeriu, didelio našumo gamybos procesą ir pigesnę „Mux/Demux“ technologiją, taigi tai yra visapusiškai ekonomiškas sprendimas įvairioms duomenų ir telekomunikacijų programoms


taikymas 

1. Gigabito Ethernet

2. Pluošto kanalas

3. CWDM tinklai

4. Perjunkite į jungiklio sąsają

5. Perjungtos „Backplane“ programos

6. Maršrutizatoriaus/serverio sąsaja

Specifikacija

užsakymo informacija

Paketas Dalies numeris Duomenų perdavimo sparta Pasiekti Bangos ilgis TX išvestis RX jautrumas Sąsaja Veiklos
 temperatūra
Duomenų lapas
1000BASE-CWDM SFP-CWDM-KM20 1.25G 20km CWDM -5 ~ 0 dBm <-23dBm LC 0 ~ 70 ℃ tyrimas
1000BASE-CWDM SFP-CWDM-KM40 1.25G 40km CWDM -5 ~ 0 dBm <-23dBm LC 0 ~ 70 ℃ tyrimas
1000BASE-CWDM SFP-CWDM-KM80 1.25G 80km CWDM 0~ 5dBm <-23dBm LC 0 ~ 70 ℃ tyrimas
1000BASE-CWDM SFP-CWDM-KM120 1.25G 120km CWDM 0~ 5dBm <-32dBm LC 0 ~ 70 ℃ tyrimas


Savaiminis suskirstymas yra efektyvus ir patogus

Naudojant integruotą DDM/DOM aptikimo funkciją, penkių matavimo parametrų aptikimas realiuoju laiku gali greitai surasti gedimo taškus, sumažinti priežiūros apkrovą, pagerinti sistemos patikimumą ir užtikrinti darbo efektyvumą.

pasitikrinti

Suderinami prekės ženklai

Plačiai suderinamas su „Cisco“, „Huwei“, H3C, ZTC ir kitais SFP optiniais jungikliais, maršrutizatoriais, užkardomis, tinklo plokštėmis ir kt.


Bangos ilgio vadovas

kodas

λC

Vienetas

kodas

λC

Vienetas

kodas

λC

Vienetas

kodas

λC

Vienetas

27

1270

nm

37

1370

nm

47

1470

nm

57

1570

nm

29

1290

nm

39

1390

nm

49

1490

nm

59

1590

nm

31

1310

nm

41

1410

nm

51

1510

nm

61

1610

nm

33

1330

nm

43

1430

nm

53

1530

nm




35

1350

nm

45

1450

nm

55

1550

nm





Produkto paketas

未 标题-1


Parodykite mūsų gamybos liniją

TYRIMAS