Visos kategorijos
EN
DSC08783
DSC08796
DSC08782
100G QSFP28 aktyvus optinis kabelis, 1 ~ 20 m
100G QSFP28 aktyvus optinis kabelis, 1 ~ 20 m
100G QSFP28 aktyvus optinis kabelis, 1 ~ 20 m

100G QSFP28 aktyvus optinis kabelis, 1 ~ 20 m


Dalies numeris:

SK-100GQSFP28-AOC

Prekės prožektoriai:

4 nepriklausomi dvipusiai kanalai

Iki 25.78 Gb/s duomenų perdavimo sparta kanale

Atitinka QSFP MSA

Maksimalus energijos suvartojimas 3.5 W kiekviename terminale

Atitinka „RoHS-6“

Iki 100 m OM4 MMF perdavimas

Veikimo dėžės temperatūra: nuo 0 iki 70oC

Vienas 3.3 V maitinimo šaltinis

aprašymas

Šis produktas yra didelio duomenų perdavimo greičio lygiagretus aktyvus optinis kabelis (AOC), skirtas įveikti tradicinio varinio kabelio pralaidumo apribojimus. Šis gaminys paverčia lygiagrečius elektros įvesties signalus į lygiagrečius optinius signalus (šviesą), naudojant varomą vertikalaus ertmės paviršiaus spinduliuojančio lazerio (VCSEL) masyvą. Šviesa sklinda per juostos pluoštą atskirai ir yra fiksuojama foto diodų masyvo. Optiniai signalai paverčiami lygiagrečiais elektros signalais ir išvedami. Todėl kiekvienas kabelio terminalas turi 8 prievadus, 4 duomenų perdavimui ir 4 duomenų priėmimui, kad būtų galima visiškai keistis 100 Gb/s greičiu. 

AOC siūlo 4 nepriklausomus duomenų perdavimo kanalus ir 4 duomenų priėmimo kanalus per daugiarūšio juostos pluoštus, kurių kiekvienas gali veikti 25 Gb/s greičiu. Taigi, naudojant šį produktą, galima pasiekti 100Gb/s duomenų perdavimo spartą per 100 metrų, kad būtų palaikomas itin greitas keitimasis duomenimis. Gaminys suprojektuotas su formos koeficientu, optiniu/elektriniu ryšiu pagal QSFP kelių šaltinių susitarimą (MSA). Jis suprojektuotas taip, kad atitiktų sunkiausias išorines eksploatavimo sąlygas, įskaitant temperatūrą, drėgmę ir EMI trukdžius

Specifikacija

Produkto specifikacijos

Jungties tipasNuo QSFP28 iki QSFP28
Maksimali duomenų perdavimo sparta100Gbps
Mažiausias lenkimo spindulys7.5mm
Kabelio ilgis1-20m
Striukės medžiagaOFNP
temperatūraNuo 0 iki 70 ° C (32–158 ° F)
Protokolai100G Ethernet, „InfiniBand“ 4xFDR/EDR


taikymas

1. 100G eternetas

2. Infiniband EDR


Suderinami prekės ženklai

100G QSFP28 aktyvus optinis kabelis, 1 ~ 20 m

TYRIMAS