ყველა კატეგორია
EN
DSC07073
DSC09397 ---
2(1)--
40 GBASE QSFP+ DOM გადამცემი მოდულები
40 GBASE QSFP+ DOM გადამცემი მოდულები
40 GBASE QSFP+ DOM გადამცემი მოდულები

40 GBASE QSFP+ DOM გადამცემი მოდულები


ერთეულის პროჟექტორები:

მხარს უჭერს 40Gb/s მთლიანი ბიტ განაკვეთი

Up to 300m on MMF OM4 and 40km over SMF

MMF Optical connectivity via industry standard MPO/MTP terminated fiber ribbon

850nm/1310nm მრავალჯერადი ტალღის სიგრძე სურვილისამებრ

Single 1x12 MPO/MTP receptacle or Duplex LC

ერთჯერადი 3.3V კვების ბლოკი

სრულად თავსებადია 200+ გამყიდველთან

Hot Pluggable QSFP+ MSA Compliant

დაბალი დენის მოხმარება

ყველა მეტალის საცხოვრებელი უმაღლესი EMI შესრულებისთვის

აღწერა

QSFP+ is a new Multi-Source Agreement (MSA) for high speed application, which provide four channels of data in one pluggable interface. Each channel is capable of transferring data at 10Gbps and supports a total of 40Gbps. The 40Gbps QSFP+ transceiver is well suited for Infiniband and 40GBASE-SR4/CSR4/LR4/ER4 applications. Skyward Telecom supplies OEM service and Third-Party(Cisco, Juniper, HP, Dell etc.) compatible fiber optic transceivers.


განაცხადის 

1. მონაცემთა ცენტრების ურთიერთკავშირი

2. 40 გ Ethernet

3. კონცენტრატორები და მარშრუტიზატორები

4. უსასრულო QDR

სპეციფიკაციები

შეკვეთის ინფორმაცია

ტელეკომისა და მონაცემთა ცენტრის პირდაპირი კავშირის გადაწყვეტა 40 გ გიგაბიტიანი ეთერნეტის გადამრთველებისთვის

პაკეტინაწილიმონაცემთა შეფასებამიღწევატალღის სიგრძეTX გამომავალიRX მგრძნობელობაინტერფეისიოპერაციული
 ტემპერატურა
Datasheet
40GBASE-SR4QSFP+-85-M10040G150m850nm-7.6 ~ 1 დბმ<-11.1dBmMTP / MPO0 ~ 70ინტერაქტივი
40GBASE-CSR4QSFP+-85-M30040G300m850nm-7.5 ~ 0 დბმ<-9.9dBmMTP / MPO0 ~ 70ინტერაქტივი
40GBASE-LR4QSFP+-31-KM1040G10km1310nm-7 ~ 2.3 დბმ<-11.5dBmLC0 ~ 70ინტერაქტივი
40 GBASE-ER4QSFP+-31-KM4040G40km1310nm-2.7 ~ 4.5 დბმ<-21.2dBmLC0 ~ 70ინტერაქტივი



ავარიის თვით შემოწმება ეფექტური და მოსახერხებელია

ჩამონტაჟებული DDM/DOM გამოვლენის ფუნქციით, გაზომვის ხუთი პარამეტრის რეალურ დროში გამოვლენას შეუძლია სწრაფად გამოავლინოს ხარვეზის წერტილები, შეამციროს თქვენი სამუშაო დატვირთვა, გააუმჯობესოს სისტემის საიმედოობა და უზრუნველყოს მუშაობის ეფექტურობა.

40GBASE QSFP+ DOM LC Transceiver Modules self check

თავსებადი ბრენდები

ფართოდ თავსებადია Cisco, Huawei, H3C, ZTC და სხვა SFP ოპტიკურ კონცენტრატორებთან, მარშრუტიზატორებთან, ბუხრებთან, ქსელურ ბარათებთან და ა.

ფართოდ თავსებადია Cisco, Huwei, H3C, ZTC და სხვა SFP ოპტიკურ კონცენტრატორებთან, მარშრუტიზატორებთან, ბუხრებთან, ქსელურ ბარათებთან და ა.


პროდუქტის შეფუთვა

პროდუქტის შეფუთვა


გაჩვენეთ ჩვენი წარმოების ხაზი

INQUIRY