ყველა კატეგორია
EN
7537
7541
1510
1530
1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC გადამცემი მოდულები
1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC გადამცემი მოდულები
1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC გადამცემი მოდულები
1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC გადამცემი მოდულები

1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC გადამცემი მოდულები


ერთეულის პროჟექტორები:

1250 მბ/წმ მონაცემთა კავშირები 

CWDM DFB Laser Transmitter and PIN Photo-detector

გადაცემის მანძილი 120 კმ -მდე

CWDM Wavelengths from 1270nm-1610nm

სრულად თავსებადია 200+ გამყიდველთან

ცხელი დანამატი SFP MSA თავსებადი

ერთჯერადი +3.3V კვების ბლოკი

დაბალი დენის მოხმარება

ყველა მეტალის საცხოვრებელი უმაღლესი EMI შესრულებისთვის

აღწერა

CWDM გადამცემები უზრუნველყოფენ ოპტიკური ქსელის აღჭურვილობის მწარმოებლებს დროულ და ეკონომიურ ინსტრუმენტად საწარმოთა წვდომისა და მეტროპოლიტენის ქსელებში უფრო მაღალი გამტარუნარიანობის აღჭურვილობის განუწყვეტელი მოთხოვნის მხარდასაჭერად. არსებობს 18 ცენტრალური ტალღის სიგრძე 1270 ნმ -დან 1610 ნმ -მდე. 20 ნმ-იანი არხების დაშორება საშუალებას იძლევა არ გაგრილდეს ლაზერული ოპერაცია, წარმოების მაღალი პროდუქტიულობა და დაბალი ღირებულება Mux/Demux ტექნოლოგია, რითაც უზრუნველყოფს სრულყოფილად ეკონომიურ გადაწყვეტას სხვადასხვა მონაცემებისა და ტელეკომუნიკაციების პროგრამებისთვის.


განაცხადის 

1. გიგაბიტიანი Ethernet

2. ბოჭკოვანი არხი

3. CWDM ქსელები

4. გადართვა ინტერფეისზე

5. გადართული Backplane პროგრამები

6. როუტერი/სერვერის ინტერფეისი

სპეციფიკაციები

შეკვეთის ინფორმაცია

პაკეტი ნაწილი მონაცემთა შეფასება მიღწევა ტალღის სიგრძე TX გამომავალი RX მგრძნობელობა ინტერფეისი ოპერაციული
 ტემპერატურა
Datasheet
1000BASE-CWDM SFP-CWDM-KM20 1.25G 20km CWDM -5 ~ 0 დბმ <-23dBm LC 0 ~ 70 ინტერაქტივი
1000BASE-CWDM SFP-CWDM-KM40 1.25G 40km CWDM -5 ~ 0 დბმ <-23dBm LC 0 ~ 70 ინტერაქტივი
1000BASE-CWDM SFP-CWDM-KM80 1.25G 80km CWDM 0~ 5dBm <-23dBm LC 0 ~ 70 ინტერაქტივი
1000BASE-CWDM SFP-CWDM-KM120 1.25G 120km CWDM 0~ 5dBm <-32dBm LC 0 ~ 70 ინტერაქტივი


ავარიის თვით შემოწმება ეფექტური და მოსახერხებელია

ჩამონტაჟებული DDM/DOM გამოვლენის ფუნქციით, გაზომვის ხუთი პარამეტრის რეალურ დროში გამოვლენას შეუძლია სწრაფად გამოავლინოს ხარვეზის წერტილები, შეამციროს თქვენი სამუშაო დატვირთვა, გააუმჯობესოს სისტემის საიმედოობა და უზრუნველყოს მუშაობის ეფექტურობა.

1000BASE CWDM SFP 100GHz DOM LC Transceiver Modules self check

თავსებადი ბრენდები

ფართოდ თავსებადია Cisco, Huawei, H3C, ZTC და სხვა SFP ოპტიკურ კონცენტრატორებთან, მარშრუტიზატორებთან, ბუხრებთან, ქსელურ ბარათებთან და ა.

სრულად თავსებადია 200+ გამყიდველთან, როგორიცაა Cisco, Huawei, Arista, Dell, Ciena და სხვა SFP ოპტიკური კონცენტრატორები, მარშრუტიზატორები, ბუხრები, ქსელის ბარათები და ა.


ტალღის სიგრძის გზამკვლევი

კოდი

λC

ერთეულის

კოდი

λC

ერთეულის

კოდი

λC

ერთეულის

კოდი

λC

ერთეულის

27

1270

nm

37

1370

nm

47

1470

nm

57

1570

nm

29

1290

nm

39

1390

nm

49

1490

nm

59

1590

nm

31

1310

nm

41

1410

nm

51

1510

nm

61

1610

nm

33

1330

nm

43

1430

nm

53

1530

nm




35

1350

nm

45

1450

nm

55

1550

nm





პროდუქტის შეფუთვა

未 标题-1


გაჩვენეთ ჩვენი წარმოების ხაზი

INQUIRY