ყველა კატეგორია
EN
1
DSC06157--
DSC09410
DSC08684
8092
10GBASE SFP+ DOM LC გადამცემი მოდულები
10GBASE SFP+ DOM LC გადამცემი მოდულები
10GBASE SFP+ DOM LC გადამცემი მოდულები
10GBASE SFP+ DOM LC გადამცემი მოდულები
10GBASE SFP+ DOM LC გადამცემი მოდულები

10GBASE SFP+ DOM LC გადამცემი მოდულები


ერთეულის პროჟექტორები:

მრავალ რეჟიმი/ერთჯერადი რეჟიმი სურვილისამებრ

გადამცემი მანძილი 30 მ -100 კმ

850nm/1310nm/1550nm მრავალჯერადი ტალღის სიგრძე სურვილისამებრ

სრულად თავსებადია 200+ გამყიდველთან

ცხელი დანამატი SFP+ MSA თავსებადი

დაბალი დენის მოხმარება

ყველა მეტალის საცხოვრებელი უმაღლესი EMI შესრულებისთვის

აღწერა

Skyward Telecom გთავაზობთ თავსებადი ოპტიკური და სპილენძის გადამცემების ფართო არჩევანსმოთხოვნები. ყველა გადამცემი სტანდარტებზეა დაფუძნებული და შეესაბამება MSA (მრავალ წყაროს შეთანხმებას). ჩვენი 10G გადამცემი მანძილია 30 მ -დან 100 კმ -მდე და მოიცავს ოპტიკურ და სპილენძის გადამცემებს, როგორიცაა 10G-T, 10G-SR, 10G-LR, 10G-LRM, 10G-ER, 10G-ZR.


დაბალი ენერგიის მოხმარებით, მაღალი სიჩქარით, ეს 10G SFP+ გადამცემი იდეალურია მონაცემთა ცენტრისთვის, საწარმოებისთვისგაყვანილობის კარადა, მომსახურების მიმწოდებლის სატრანსპორტო პროგრამა, რადიო და საბაზისო განყოფილება და ა.


განაცხადის 

1. 10 გ Ethernet

2. 10G ბოჭკოვანი არხი (FEC– ით/მის გარეშე)

სპეციფიკაციები

შეკვეთის ინფორმაცია

განაცხადის


პაკეტინაწილიმონაცემთა შეფასებამიღწევატალღის სიგრძეTX გამომავალიRX მგრძნობელობაელექტროენერგიის ხარჯიინტერფეისიოპერაციული
 ტემპერატურა
Datasheet
10 GBASE-SRSFP+-85-M30010G300m850nm-6.5 ~ -1dBm<-11.1dBm≤0.6WLC0 ~ 70
-XNUM ~ ~ 40 ℃
ინტერაქტივი
10 GBASE-LRMSFP+-31-M22010G220m1310nm-6.5 ~ -0.5dBm<-6.5dBm≤1.2WLC0 ~ 70
-XNUM ~ ~ 40 ℃
ინტერაქტივი
10GBASE-LRSFP+-31-KM1010G10km1310nm-8.2 ~ 0.5 დბმ<-14.4dBm≤1.2WLC0 ~ 70
-XNUM ~ ~ 40 ℃
ინტერაქტივი
10GBASE-ERSFP+-31-KM4010G40km1310nm0 ~ 5 დბმ<-16 დბ≤1.2WLC0 ~ 70
-XNUM ~ ~ 40 ℃
ინტერაქტივი
10GBASE-ERSFP+-55-KM4010G40km1550nm-3 ~ 3 დბმ<-14.1dBm≤1.2WLC0 ~ 70
-XNUM ~ ~ 40 ℃
ინტერაქტივი
10 GBASE-ZRSFP+-55-KM8010G80km1550nm0 ~ 4 დბმ<24dBm≤1.4WLC0 ~ 70
-XNUM ~ ~ 40 ℃
ინტერაქტივი
10 GBASE-ZRSFP+-55-KM10010G100km1550nm0 ~ 4 დბმ<24dBm≤1.4WLC0 ~ 70
-XNUM ~ ~ 40 ℃
ინტერაქტივი
10GBASE-TSFP+-T-M3010G30m////RJ-450 ~ 70
-XNUM ~ ~ 40 ℃
ინტერაქტივი


ავარიის თვით შემოწმება ეფექტური და მოსახერხებელია

ჩამონტაჟებული DDM/DOM გამოვლენის ფუნქციით, გაზომვის ხუთი პარამეტრის რეალურ დროში გამოვლენას შეუძლია სწრაფად გამოავლინოს ხარვეზის წერტილები, შეამციროს თქვენი სამუშაო დატვირთვა, გააუმჯობესოს სისტემის საიმედოობა და უზრუნველყოს მუშაობის ეფექტურობა.

თვითშემოწმება

თავსებადი ბრენდები

ფართოდ თავსებადია Cisco, Huwei, H3C, ZTC და სხვა SFP ოპტიკურ კონცენტრატორებთან, მარშრუტიზატორებთან, ბუხრებთან, ქსელურ ბარათებთან და ა.


პროდუქტის შეფუთვა

未 标题-1


გაჩვენეთ ჩვენი წარმოების ხაზი

INQUIRY