sve kategorije
EN
40G
40G QSFP+ do 4x10G SFP+ Breakout Active optički kabel, 1 ~ 15m

40G QSFP+ do 4x10G SFP+ Breakout Active optički kabel, 1 ~ 15m


Broj dijela:

SK-4x10GSFP+-AOC

Reflektori stavke:

Brzina prijenosa podataka do 10.3 Gbit/s po kanalu

Konektor 1: QSFP+ (SFF-8436) 

Konektor 2: 4 x SFP+ (SFF-8431)

Vrsta kabela: aktivni optički kabel (AOC) kabel

850nm VCSEL odašiljač, PIN prijemnik foto-detektora, do

300 m na OM3 MMF

Dostupne duljine (u metrima): 1-15

Hot plug

Sučelje za upravljanje i digitalno dijagnostičko praćenje (DDM)

kroz I2C

Podrška Rx izlaz Prednaglasak

Komercijalni temperaturni raspon (COM): 0 ~ 70 ° C

Niska potrošnja energije: manje od 1.3 W na QSFP+ kraju, manje od

1W na SFP+ Završava

U skladu s RoHS-6

Opis

40GBASE QSFP+ do 4 x SFP+ aktivni optički kabel je paralelni aktivni optički kabel 4 x 10 Gb/s za pohranu, podatke i računalno povezivanje visokih performansi. Prenosi četiri odvojena toka podataka od 10 Gb/s preko vrpčnih kabela u konfiguraciji od točke do više točaka. Kabel sadrži QSFP+ modul na jednom kraju i četiri zasebna SFP+ modula na drugom kraju.


Temeljeni na provjerenoj tehnologiji nizova VCSEL i izrađeni s konektorima visoke gustoće usklađenim s MSA-om QSFP+ i SFP+, ovi su kabeli kompaktni, lagani i male snage.

Tehnički podaci

Specifikacije proizvoda

Connector TypeQSFP+ do 4 SFP+
Maks. Brzina prijenosa podataka40Gbps
Minimalni radijus zavoja7.5mm
Duljina kabela1-15m
Materijal odijelaOFNP
Temperatura0 do 70 ° C (32 do 158 ° F)
Protokoli40G InfiniBand 8x DDR, 4x QDR, 10G/40Gigabitni Ethernet, Fibre Channel


primjena

1. 40 Gigabitni Ethernet

2. Aplikacije za vlaknaste kanale

3. InfiniBand QDR, SDR, DDR

4. Računalni klasteri visokih performansi

5. Poslužitelji, sklopke, adapteri za pohranu i kartice domaćina

6. Kartice za mrežne smetnje (NIC)


Kompatibilne robne marke

40G QSFP+ do 4x10G SFP+ Breakout Active optički kabel, 1 ~ 15m

UPIT