sve kategorije
EN
D4
D1
D2
1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC primopredajni moduli
1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC primopredajni moduli
1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC primopredajni moduli

1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC primopredajni moduli


Reflektori stavke:

Do 1250Mb/s podatkovne veze 

DWDM EML laserski odašiljač i APD foto-detektor

Do 100 km udaljenosti prijenosa preko SMF -a

DWDM valne duljine od C17-C61

Potpuno kompatibilan s 200+ prodavača

SFP MSA usklađen s vrućim utikačem

Jedno napajanje + 3.3 V napajanje

Niska potrošnja energije

Potpuno metalno kućište za vrhunske performanse EMI-ja

Opis

DWDM primopredajnik pokazuje izvrsnu stabilnost valne duljine, podržava rad na kanalu od 100 GHz, isplativ modul. Dizajniran je za aplikacije DWDM SONET/ SDH, Gigabit Ethernet i optičke kanale. 

Primopredajnik sastoji se od dvije sekcije: odjeljak odašiljača sadrži rashlađeni DFB laser. Dio prijemnika sastoji se od APD fotodiode integrirane s TIA. Svi moduli zadovoljavaju sigurnosne zahtjeve lasera klase I. Omogućuje poboljšano sučelje za nadzor, koje omogućuje pristup radnim parametrima uređaja u stvarnom vremenu, poput temperature primopredajnika, struje pristranosti lasera, prenesene optičke snage, primljene optičke snage i opskrbnog napona primopredajnika, temperature lasera i struje TEC-a.



primjena 

1. Gigabitni Ethernet

2. Vlaknasti kanal

3. DWDM mreže

4. Prebacite se na Switch Interface

5. Uključene pozadinske ploče

6. Sučelje usmjerivač/poslužitelj

Tehnički podaci

Informacije za naručivanje

PaketBroj dijelaBrzina prijenosa podatakaDohvatitiTalasna dužinaTX izlazOsjetljivost na RXSučeljeOperativni
 Temperatura
Opis
1000BASE-DWDMSFP-DWDM-KM401.25G40kmDWDM
"100 GHz"
0 ~ 5dBm<-24dBmLC0 ~ 70 ℃ispitivanje
1000BASE-DWDMSFP-DWDM-KM801.25G80kmDWDM
"100 GHz"
0 ~ 5dBm<-24dBmLC0 ~ 70 ℃ispitivanje
1000BASE-DWDMSFP-DWDM-KM1201.25G100kmDWDM
"100 GHz"
0 ~ 5dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃ispitivanje


Samostalna provjera kvarova Učinkovita i praktična

S ugrađenom funkcijom otkrivanja DDM/DOM-a, otkrivanje pet mjernih parametara u stvarnom vremenu može brzo locirati točke greške, smanjiti opterećenje na održavanju, poboljšati pouzdanost sustava i osigurati učinkovitost rada.

1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC primopredajni moduli za samoprovjeru

Kompatibilne robne marke

Široko kompatibilan sa Cisco, Huawei, H3C, ZTC i drugim SFP optičkim prekidačima, usmjerivačima, vatrozidima, mrežnim karticama itd.

Potpuno kompatibilan s 200+ dobavljača, kao što su Cisco, Huawei, Arista, Dell, Ciena i drugi SFP optički prekidači, usmjerivači, vatrozidi, mrežne kartice itd.


Vodič za valne duljine

ITU kanal

Frekvencija (THz)

Talasna dužina

ITU kanal

Frekvencija (THz)

Talasna dužina

17

191.7

1563.86

40

194.0

1545.32

18

191.8

1563.05

41

194.1

1544.53

19

191.9

1562.23

42

194.2

1543.73

20

192.0

1561.42

43

194.3

1542.94

21

192.1

1560.61

44

194.4

1542.14

22

192.2

1559.79

45

194.5

1541.35

23

192.3

1558.98

46

194.6

1540.56

24

192.4

1558.17

47

194.7

1539.77

25

192.5

1557.36

48

194.8

1538.98

26

192.6

1556.55

49

194.9

1538.19

27

192.7

1555.75

50

195.0

1537.40

28

192.8

1554.94

51

195.1

1536.61

29

192.9

1554.13

52

195.2

1535.82

30

193.0

1553.33

53

195.3

1535.04

31

193.1

1552.52

54

195.4

1534.25

32

193.2

1551.72

55

195.5

1533.47

33

193.3

1550.92

56

195.6

1532.68

34

193.4

1550.12

57

195.7

1531.90

35

193.5

1549.32

58

195.8

1531.12

36

193.6

1548.51

59

195.9

1530.33

37

193.7

1547.72

60

196.0

1529.55

38

193.8

1546.92

61

196.1

1528.77

39

193.9

1546.12





Paket proizvoda

未 标题 -1


Pokažite vam našu proizvodnu liniju

UPIT