sve kategorije
EN
1
DSC06157--
DSC09410
DSC08684
8092
10GBASE SFP+ DOM LC primopredajni moduli
10GBASE SFP+ DOM LC primopredajni moduli
10GBASE SFP+ DOM LC primopredajni moduli
10GBASE SFP+ DOM LC primopredajni moduli
10GBASE SFP+ DOM LC primopredajni moduli

10GBASE SFP+ DOM LC primopredajni moduli


Reflektori stavke:

Multimode/single mode Opcionalno

Udaljenost prijenosa 30m-100km

850nm/1310nm/1550nm Više valnih duljina Izborno

Potpuno kompatibilan s 200+ prodavača

SFP+ MSA usklađen s vrućim utikačem

Niska potrošnja energije

Potpuno metalno kućište za vrhunske performanse EMI-ja

Opis

Skyward Telecom nudi široku paletu kompatibilnih optičkih i bakrenih primopredajnika koji vam odgovarajuzahtjevima. Svi primopredajnici temelje se na standardima i u skladu su s MSA (Multi-Source Agreement). Naši 10G primopredajnici udaljeni su od 30 m do 100 km i pokrivaju optičke i bakrene primopredajnike, kao što su 10G-T, 10G-SR, 10G-LR, 10G-LRM, 10G-ER, 10G-ZR.


Uz nisku potrošnju energije, veliku brzinu, ovaj 10G SFP+ primopredajnik idealan je za podatkovne centre, poduzećaormar za ožičenje, transportna aplikacija davatelja usluga, jedinica za radio i bezični pojas itd.


primjena 

1. 10G Ethernet

2. 10G optički kanal (sa/bez FEC -a)

Tehnički podaci

Informacije za naručivanje

primjena


PaketBroj dijelaBrzina prijenosa podatakaDohvatitiTalasna dužinaTX izlazOsjetljivost na RXPotrošnja energijeSučeljeOperativni
 Temperatura
Opis
10GBASE-SRSFP+-85-M30010G300m850nm-6.5 ~ -1dBm<-11.1dBm≤0.6WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
ispitivanje
10GBASE-LRMSFP+-31-M22010G220m1310nm-6.5 ~ -0.5dBm<-6.5dBm≤1.2WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
ispitivanje
10GBASE-LRSFP+-31-KM1010G10km1310nm-8.2 ~ 0.5 dBm<-14.4dBm≤1.2WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
ispitivanje
10GBASE-ERSFP+-31-KM4010G40km1310nm0 ~ 5dBm<-16dBm≤1.2WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
ispitivanje
10GBASE-ERSFP+-55-KM4010G40km1550nm-3 ~ 3 dBm<-14.1dBm≤1.2WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
ispitivanje
10GBASE-ZRSFP+-55-KM8010G80km1550nm0 ~ 4dBm<24dBm≤1.4WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
ispitivanje
10GBASE-ZRSFP+-55-KM10010G100km1550nm0 ~ 4dBm<24dBm≤1.4WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
ispitivanje
10GBASE-TSFP+-T-M3010G30m////RJ-450 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
ispitivanje


Samostalna provjera kvarova Učinkovita i praktična

S ugrađenom funkcijom otkrivanja DDM/DOM-a, otkrivanje pet mjernih parametara u stvarnom vremenu može brzo locirati točke greške, smanjiti opterećenje na održavanju, poboljšati pouzdanost sustava i osigurati učinkovitost rada.

Samoprovjera

Kompatibilne robne marke

Široko kompatibilan sa Cisco, Huwei, H3C, ZTC i drugim SFP optičkim prekidačima, usmjerivačima, vatrozidima, mrežnim karticama itd.


Paket proizvoda

未 标题 -1


Pokažite vam našu proizvodnu liniju

UPIT