sve kategorije
EN
1
2
15
10GBASE CWDM SFP+ 100GHz DOM LC primopredajni moduli
10GBASE CWDM SFP+ 100GHz DOM LC primopredajni moduli
10GBASE CWDM SFP+ 100GHz DOM LC primopredajni moduli

10GBASE CWDM SFP+ 100GHz DOM LC primopredajni moduli


Reflektori stavke:

Optičko sučelje usklađeno sa IEEE 802.3ae

Električno sučelje U skladu sa SFF-8431

Valna duljina se može odabrati prema ITU-T standardima koji pokrivaju valne duljine CWDM mreže

Udaljenost prijenosa do 80 km

Potpuno kompatibilan s 200+ prodavača

SFP MSA usklađen s vrućim utikačem

Jedno napajanje + 3.3 V napajanje

Niska potrošnja energije

Potpuno metalno kućište za vrhunske performanse EMI-ja

Opis

CWDM primopredajnici pružaju proizvođačima optičke mrežne opreme pravovremene i isplative alate u podržavanju neprestane potražnje za izgradnjom opreme veće propusnosti u pristupima poduzeća i gradskim mrežama. Dostupno je 18 središnjih valnih duljina od 1270nm do 1610nm. Razmak kanala od 20 nm omogućuje neohlađeni laserski rad, proizvodni proces visokog prinosa i jeftiniju tehnologiju Mux/Demux, čime se osigurava potpuno isplativo rješenje za različite podatkovne i telekomunikacijske aplikacije


primjena 

1. 10G-Gigabitni Ethernet

2. Vlaknasti kanal

3. CWDM mreže

4. Prebacite se na Switch Interface

5. Uključene pozadinske ploče

6. Sučelje usmjerivač/poslužitelj

Tehnički podaci

Informacije za naručivanje

PaketBroj dijelaBrzina prijenosa podatakaDohvatitiTalasna dužinaTX izlazOsjetljivost na RXSučeljeOperativni
 Temperatura
Opis
10GBASE-CWDMSFP+CWDM-KM1010G10km1270 ~ 1610nm-8.2 ~ 0.5 dBm<-14.4dBmLC0 ~ 70 ℃ispitivanje
10GBASE-CWDMSFP+CWDM-KM2010G20km1270 ~ 1610nm6 ~ 2dBm<-14.1dBmLC0 ~ 70 ℃ispitivanje
10GBASE-CWDMSFP+CWDM-KM4010G40km1270 ~ 1610nm0 ~ 3dBm<-14.4dBmLC0 ~ 70 ℃ispitivanje
10GBASE-CWDMSFP+CWDM-KM8010G80km1470 ~ 1610nm0 ~ 4dBm<23dBmLC0 ~ 70 ℃ispitivanje


Samostalna provjera kvarova Učinkovita i praktična

S ugrađenom funkcijom otkrivanja DDM/DOM-a, otkrivanje pet mjernih parametara u stvarnom vremenu može brzo locirati točke greške, smanjiti opterećenje na održavanju, poboljšati pouzdanost sustava i osigurati učinkovitost rada.

S ugrađenom funkcijom otkrivanja DDM/DOM-a, otkrivanje pet mjernih parametara u stvarnom vremenu može brzo locirati točke greške, smanjiti opterećenje na održavanju, poboljšati pouzdanost sustava i osigurati učinkovitost rada.

Kompatibilne robne marke

Široko kompatibilan sa Cisco, Huawei, H3C, ZTC i drugim SFP optičkim prekidačima, usmjerivačima, vatrozidima, mrežnim karticama itd.

Široko kompatibilan sa Cisco, Huawei, HP, Nokia i drugim SFP optičkim prekidačima, usmjerivačima, vatrozidima, mrežnim karticama itd.


Vodič za valne duljine

Kodirati

λC

Jedinica

Kodirati

λC

Jedinica

Kodirati

λC

Jedinica

Kodirati

λC

Jedinica

27

1270

nm

37

1370

nm

47

1470

nm

57

1570

nm

29

1290

nm

39

1390

nm

49

1490

nm

59

1590

nm

31

1310

nm

41

1410

nm

51

1510

nm

61

1610

nm

33

1330

nm

43

1430

nm

53

1530

nm




35

1350

nm

45

1450

nm

55

1550

nm





Paket proizvoda

未 标题 -1


Pokažite vam našu proizvodnu liniju

UPIT